2733
2734
منم تنبلی تخمدان دارم اسفند ای وی اف کردم ولی جواب نگرفتم 😭

من تنبلی تخمدانم در این حد بود ک بدون دارو توی سونوهام..هیچ فولیکولی دیده نمیشد و تخمدانا نواری و باریک...البته اینو بگم ک چن بار ای وی اف انجام دادم...فقط مطمئن باش کارت دست خداست و کار برای خدا نشد و نمیشه نداره..و اینکه از درمان ناامید نشو..تلاش توسل توکل

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بسلامتی .من هم اسفند انتقال دادم منفی شدم اولین انتقالم بود .شما چندمین انتقال مثبت شدی؟

اولين انتقال بود ما دوسال درمان ميكرديم و همسرم قرص هاي تقويتي مصرف ميكرد

دكتر و مركز درمان هم مهمه من ابن سينا رفتم اونجا زياد نتيجه ميگيرن مركز مام هم شنيدم خوبه شما كجا انجام دادي؟

ديگران راقضاوت نكنيم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید تنبلی تخمدان یعنی چی ؟یعنی تخمک بالغ رها نمیشه ؟

اره عزیزم تخمک آزاد نمیشه تبدیل به کیست ریز میشه☹️

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من تنبلی تخمدانم در این حد بود ک بدون دارو توی سونوهام..هیچ فولیکولی دیده نمیشد و تخمدانا نواری و با ...

درسته بنظر منم فقط خواست خداست ولي ما هم بايد تلاش كنيم و از پيگيري درمان نا اميد نشيم

ديگران راقضاوت نكنيم.
2731
ببخشید هزینه ivf رو بیمه تکمیلی قبول میکنه؟  واینکه جنسیتش دست خودمونه کاملا ودوقلو واینا؟

بخشی رو اره قبول میکنه...من تعیین جنسیت نکردم ولی میگن خطا داره..و اینکه قطعی نیس ک دوقلو بشن..من سه تا جنین برام انتقال دادن یکیش به لطف خدا شد

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منوهم عضو کنید لطفا خیلی محتاجم

عزیزم اسمتو مینویسم... حتما بیا تاپیک شرایطو بخون.. توکل به خدا.. ان شاءالله مامانی

2738
اولين انتقال بود ما دوسال درمان ميكرديم و همسرم قرص هاي تقويتي مصرف ميكرد دكتر و مركز درمان هم مهمه ...

عزیزم درسته ک باید گرمی بخوری میشه از تجربیات خودتون بگید ک چه کارهایی انجام دادید ک مثبت شدید وچه قدر استراحت داشتید؟

ببخشید هزینه ivf رو بیمه تکمیلی قبول میکنه؟  واینکه جنسیتش دست خودمونه کاملا ودوقلو واینا؟

هزينه سونوها و آزمايشات و ويزيت ها و داروها رو تا يه حدي بيمه تكميلي ميده ولي مثلا هزينه فريز و انتقال رو نداد واسه ما

بستگي به بيمه هم داره

هزينش يه جا نيس كه خورد خورده هي بايد بري دارو بگيري و سونو بشي و اينا

ديگران راقضاوت نكنيم.
من تنبلی تخمدانم در این حد بود ک بدون دارو توی سونوهام..هیچ فولیکولی دیده نمیشد و تخمدانا نواری و با ...

منم دارو که می‌خوردم بدنم خیلی خوب به داروها جواب میداد تخمک کشی شدم 16تخمک داشتم دوبسته برام تشکیل شد یه بسته از فریز در آوردن همش بلاست شده فقط دوتا جنین بلاست انتقال‌ دادن بقیشو دوباره فریز کردن یعنی الان هشت تا جنین دیگه تو فریز دارم ولی چون منفی شدم و سختی زیاد داره گفتم دوباره نمیرم دنبالش فعلا که اول برج که پریودشدم شروع کردم به خوردن عسل و سیاهدونه تا بیست پریود شدن ول کردم نمی‌دونم چی بشه برام دعا کن عزیزم 😢❤️

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من توي بيست و شش هفته هستم چقدر وزن اضافه كردين؟ الان چند كيلو هستين؟

من اضافه وزنم داشتم کلا.. حدودا هشت کیلو اضافه کردم

اها خب اون که راحت با ال دی حل میشه دیگه ای وی اف چرا ؟

خودم خواستم برم ای وی اف گفتم راه میانبر هس😔

عزیزم درسته ک باید گرمی بخوری میشه از تجربیات خودتون بگید ک چه کارهایی انجام دادید ک مثبت شدید وچه ق ...

مثلا تو چاي زعفرون و دارچين اينا ميريختم كلا گوشت گوسفندي ميگرفتم ترشي رو حذف كردم گردو خيلي ميگيرم فست فود رو خيلي كم كردم

بعد انتقال دو روز استراحت كردم آمپولم گفتم اومدن خونه زدن بعدش پاشدم رفتم سركار

موقع انتقالم غذاهاي معمولي ميخوردم ماكاراني و عدس پلو اينا

ديگران راقضاوت نكنيم.
2706