2733
2734
عنوان

نظرتون در این باره چیه

172 بازدید | 20 پست

یه دختر خانم محکم و مستقل که پرستاری میخونه و ولی خب پدرو مادرش از هم جدا شدن و پدرش ازدواج کرده مادرش هم ازدواج مجدد کرده ولی هیچکدوم بچه دار نشدن و این دختر خیلی سختی کشیده است  و عاقل پخته ولی از نظر مالی داخل رفاه بوده و دایی بزرگش هم طلاق گرقته و اینکه این دختر خانوم واقعا خانوم از نظر وقار متانت پول و ثروت و اخلاق عالی شما بودین قبولش می‌کردید ؟؟به عنوان همسر 

اگه بدونم اخلاقش خوبه اره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله

با کمال میل

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

ربط دایی رو متوجه نشدم

ولی چرا قبول نکنیم، خب پدر و مادر جدا شدن چه ربطی به بچه داره ؟؟ 

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
2738

چرا ک نه درسته خانواده شخصیت آدم رو تشکیل میده ولی این بنده خدا ک نخواسته اینطور بشه اگر به گفته خودتون با ادب و شخصیت باشه حتما پیشنهاد ازدواج میدم .

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2706