2733
2734

سلام دوستان کی تعبیرخواب میدونه.خواب دیدم انگار رویرانگشت دستم هک شده یاالله.انگار مثلا با داغ نوشتن یاالله

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭

چه خواب عجیبی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ قشنگ:)

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     
2731
اره

ایشالا خیره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

استارتر خوابت خیلی خوبه ( انشاالله) . 

مقامت بالا میره . حتما خودت هم در طول روز ذکر یا الله رو زیاد بگو و زیاد تو کارهات به خدا توکل کن. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2738

اره صب پاشدم خیلی ترسیدم..تو خواب مامانم بهم‌میگف وای به حالت شده اونقد گناه داری.بعدم دیدم رو انگشتم یاالله هست.

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭
اره صب پاشدم خیلی ترسیدم..تو خواب مامانم بهم‌میگف وای به حالت شده اونقد گناه داری.بعدم دیدم رو انگشت ...

اگه از نظر مذهبی زیاد قوی نیستی حتما رو اعتقادت کار کن، اگه فکر میکنی گناهی مرتکب شدی حتما توبه کن و دیگه تکرار نکن این گناه میتونه غیبت، بد حجابی ، نماز نخوندن و ...باشه حتما نباید گناه عجیبی باشه ...،اینکه الله رو انگشتت بوده یعنی خدا بهت توجه داره و باید توی کارهات فقط به خودش توکل کنی . ذکر زیاد بگو ، رابطه ات رو با خدا نزدیکتر کن. ماه رمضون نزدیکه از فرصت های این ماه استفاده کن😊

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤