2733
2734

وقتی می بینی اینجوریه به جای قهرو ....

اصلا توقع نداشته باش خودت محبت کن بهش

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خداا

بابا تروخدا هر کار و گرفتاری دارید بیرون خونه بزارید بیاید خونه

مگه بچه زدن داره آخه 

واقعا برای شوهرت متاسفم اصلا لیاقت بچه نداره 

شعورش در همین حد هس

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂

میرالمؤمنین (علیه­السلام) فرمودند: بر تو واجب است که نسبت به فرزندت محبت و دلسوزی داشته باشی. همچنین محبت به فرزندان آنچنان برکاتی در زندگی ما خواهد داشت که امام صادق (علیه­السلام) می­فرمایند: خداوند به بنده­ی خود رحم می­کند به خاطر محبت زیادی که به فرزندش دارد. 

شوهر منم اصلا حوصله بچه نداره.دوستش داره یه وقتایی باهاش خوبه ولی وقتی بچم به یه چیزی گیر بده یا بره رو اعصابش شوهرم قاطی میکنه و دعوا و بعد کار به گریه بچه و منت کشی بابا و....ولی کلا کمتر مردی رو دیدم با بچه بازی کنه.شوهر من روزی ۵دقیقه هم با بچه بازی نمیکنه

2738
شوهر منم اصلا حوصله بچه نداره.دوستش داره یه وقتایی باهاش خوبه ولی وقتی بچم به یه چیزی گیر بده یا بره ...

دقیقا مث شوهر من،نمیزنه بچه رو ولی حس بازی کردن با بچه رو هم نداره یا بچه گیر بده این نازشو نمیکشه خیلی بده

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

یه پدر دیدم سالها پیش مدل بچه شما . حالا بچه هاش بزرگ شدن فقط مادرشون رو دوست دارن به پدر احترام میذارن ولی اینجور نیست که مشتاق دیدارش باشن درحالی که پدر حالا که پیر شده به شدت تشنه محبت اونا شده . فقط میتونم بگم متاسفم برای همسرتون ایشون واقعا برای درمان مشکل اعصابشون باید درمان بشن 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من دوقلو هفت ماهه دارم سرکار نره نگه میداره پسربزرگمو میبره پارک تا من راحت به بچه ها برسم هیچ وقت بی محبتی نمیکنه به هیچ کدومش هیچ وقت نمیگه حوصله ی بچه نگهداشتنوندارم چون خودش میدونه دست تنهام اذیت میشم 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
2706