2733
2734
عنوان

کیا امروز روزه گرفتن...

227 بازدید | 17 پست

قبول حق باشه التماس دعا

انشالا به حق این ماه عزیز تنتون سالم دلتون خوش پربرکت

واین بیماری کرونا از بین بره

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

سلام امروز بهارتون جلسه دادگاه طلاق داره😔

دعاکنید بنفعم بشه

خیلی محتاج دعاهاتونم امضامو میشه بخونی😭😭😭😭

التماس دعا دخترا

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ قبول بشه من

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
سلام امروز بهارتون جلسه دادگاه طلاق داره😔 دعاکنید بنفعم بشه خیلی محتاج دعاهاتونم امضامو میشه بخون ...

سلام.الهی عزیزم نگران‌نباش بدبه دلت راه نده.اگه‌حق‌باتوباشه خداکمکت میکنه.ان شالله جدامیشی راحت میشی😘

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2738
سلام.الهی عزیزم نگران‌نباش بدبه دلت راه نده.اگه‌حق‌باتوباشه خداکمکت میکنه.ان شالله جدامیشی راحت میشی ...

حق با من بدبخت😭🤲

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
سلام امروز بهارتون جلسه دادگاه طلاق داره😔 دعاکنید بنفعم بشه خیلی محتاج دعاهاتونم امضامو میشه بخون ...

سلام بهار جونم نگران نباش انشالله همه چیز به نفعت پیش بره  🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

برات صلوات فرستادم 🍀🍀🍀🍀

باز میشه این در ..صبح میشه این شب ...صبررررر داشته باش 

من میگیرم ⛲😍

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
سلام بهار جونم نگران نباش انشالله همه چیز به نفعت پیش بره  🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹 برات صلوات فرستا ...

سلام عزیزدلم ممنونتم😭😭😭😭

دعام کن استرس گرفتم

خدا بخواد 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706