2726
عنوان

اصلا حالم خوب نیست

412 بازدید | 21 پست

چند روز پیش تو ی بحثی که با همسرم داشتم رازاشو ب داداشم گفتم 

الان میبینم که چقدر من بیشعورم شوهرم ب من اعتماد کرده بود و کلا دیگه نمیتونم تو چشماش نگاه کنم از ی طرفم داداشم خیلی ناراحت شد چون رازا در مورد خانواده ی خودم بود  نمیدونم الان چیکار کنم هر دو طرف بهم بی اعتماد شدن داداشم یجور همسرم ی جور 

تو رو خدا سرکوفتم نزنید فقط 

هنچنان ناراحت باش

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

گذشت دیگه بهش فک نکن، بیشتر حواستو بده فقط ❤️

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما مثل مامان من هرچی می شن به خاله هام و دایی هام می گید 

بابا زندگی زناشویی حریم شخصیه 

هرچقدر هم که بد باشه نباید. به دیگران بگی 😑.

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
باور میکنید اینقدر ناراحتم که روزا با ترس از خواب میپرم واقعا من آخه چرا اون حرفارو زدم چرا مگه دردی ...

بابا اشکال نداره

اشتباس دیگه خودتو ببخش ماک پیامبر خدا نیستیم

مهم اینه که از اشتباهات درس بگیریم

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
دداداشمو چیکار کنم ؟

چیش رو؟ فک نکنم بخواد اذیتت کنه فقط بهش بگو من دلمو پیشت باز کردم به کسی نگو هیچوقت

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بهشون توضبح بده یا بگو جوگیر شدم یا حالم بد بود نمیدونم یه چیزی بگو

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

اخه چه معنی داره که حریم خصوصی آدم وهمه بدونن ؟‌ هیچ وقت نفهمیدم چرا اولش به اخرش فکر نمی کنین که پشیمون شید تازه اخر کار یاد اولش میوفتید

من مهر و موم کردم تو رو تو انفرادی دلم
اخه چه معنی داره که حریم خصوصی آدم وهمه بدونن ؟‌ هیچ وقت نفهمیدم چرا اولش به اخرش فکر نمی کنین که پش ...

حالا که شده دیگه برا هر آدمی ممکنه پیش بیاد ولی ای کاش پیش نمیومد برام یک عمر سعی کردم آبرویی جمع کنم طفلی شوهرم دلم براش سوخت چون خیلی پسر خوبیه ولی بعضی وقتا کارایی میکنه که حرصم در میاد 

حالا که شده دیگه برا هر آدمی ممکنه پیش بیاد ولی ای کاش پیش نمیومد برام یک عمر سعی کردم آبرویی جمع کن ...

یعنی من تو زندگی مردی به آرونی و صبوری شوهرم ندیدم با این اخلاق گندم خودم نمیتونم خودمو تحمل کنم اما شوهرم عاشقونه دوسم داره یه موقع هایی حرصم رو در میاره ‌ . یعنی شوهرم انقدر خوبه که مادر داداش من دفاع ازش میکنن (به شوخی ) اینو خواستم بهت بگم که همه ی مردا یه جوری یه موقع هایی حرص در بیارن 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706