2726
عنوان

ده دفعه زد تو گوشم

1610 بازدید | 74 پست

من هیچ وقت با هیچ پسری دوست نبودم. تو ددانشگاه از رو جوونی و خامی فکر میکردم یکی را دوست دارم و تو یه وبلاگ می نوشتم. بعد که با شوهرم آشنا شدم یه روز وبلاگه را پیدا کرد. منو مجبور کرد با همه دوستای دانشگاهم قطع ارتباط کنم. اون روزا یه دخترری بود که خیلی با هم صمیمی بودیم. من از جداییش خیلی غصه خوردم. الان ده ساله ازدواج کردم اون دختره هم ازدواج کرده و بچه داره. چند روز پیش ذختره منو اینترنتی پیدا کرد و یکم مجازی احوال پرسی کردیم. از بچه هامون و شوهرامون و ... من همون موقع به شوهرم گفتم قیافه گرفت. دیروز هم یه دعوایی کرد که کافر به چشم ندیده. حلوی بچه ام ده دفعه زد تو گوشم. من خیلی بدبختم. همه چیزایی که بقیه دارن برام آرزو هست. مم حقم بود برای احوال پرسی عادی با همکلاسی دخترم این همه توهین بشنم؟ کتک بخورم؟ غرورم له بشه؟ خدا نمیبینه؟

:((

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه آدم سالم برا ی چت میزنه تو گوش زنش

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

خب تو قطع ارتباط کرده بودی 

شوهرت نگرانه که  بحث اون پسر رو بکشن وسط برا همین میگه دور باش

تا حدودی بهش حق میدم 

اما خب نباید میزد

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

واا ده دفعه زده تو گوشت بعد میگی حق دارم

عزیزم یکم عزت نفس داشته باش 

یعنی چی مگه تو بلد نیستی از خودت دفاع کنی؟ 

من جای تو بودم یه دقیقه هم توی اون خونه نمیموندم میرفتم خونه بابام 

تا بیاد به دست پام بیفته و التماس کنه

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂

با سلام و احترام 

دوست گرامی:

با توجه به گفته هاتون کاملا حق با شماست 

بعنوان یک مرد دست بلند کردن رو زن رو ضعف مرد میدونم ولو اینکه اشتباه از سمت زن بوده باشد 

با توجه به شناختی که از همسرتون داشتید نباید برقراری ارتباط مجازی مجدد رو با ایشون در ارتباط میزاشتید، به هر حال اتفاقیه که افتاده اما سعی کنید آرامش را به زندگی تان برگردانید حتی اگر لازم باشه شخص پیش پا قدم گذاشته شما باشید 

خدا فرزندتان را براتون محفوظ بدارد

زنده باشید 🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹
2706