2733
2734
عنوان

امان از هوس اين پسراي لاشي

1876 بازدید | 26 پست

بچه ها من عاشق يه پسري شدم كه اطرافش پر از دختره و خب اونم نامردي نميكنه و باهاشون حسابي عشق ميكنه 😑 منم به خاطر شرايطم مثه همونم از نوع دختر ولي خب اصلا وارد هيچ رابطه اي نميشم چون دلم نميخاد كسي ازم سواستفاده بكنه. يني از ٥٠ تا پسر دانشگاه ٤٠ تاشون ايراز علاقه كردن از سال بالايي ها و ... حالا ببينين اين راه درسته؟ من كه دلم نميخاد ازم سواستفاده اي بشه پس اصن به اين پسره ريپ نزنم توي اينستا و به روي خودم نيارم اگه خودش از من خوشش بياد و واقعا مصر بشه كه مياد شماره پدر مادر ميگيره چون خونوادش پسراشونو نهايتا ٢٦ سالگي زن ميدن اين ٢٣ سالشه و مامانش گفته از سال ديگه ميريم خاستگاري دختراي مختلف  و ... به نظرتون اگه احساسمو كنترل كنم كار درستيه ديگه؟ چون اينستاي منو داره و استوري و پستام رو ميبينه اگه خوشش بياد كه مياد جلو درسته؟ حالا يه سوال اگه واسه دوستي اومد حلو  من بازم بگم نه چون ممكنه ازم سو استفاده اي بشه و صبر كنم پا پيچ بشه يا ديگه نار نكنم و برم يهو نپره؟ 

خدايا 😔 

اگر برای دوست یپایم داد بگو من اهل دوستی نیستم اگرنیتت ازدواجه اشنا بشیم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر برای دوست یپایم داد بگو من اهل دوستی نیستم اگرنیتت ازدواجه اشنا بشیم

خب اگه پيامي بخاد با اين نيت بده كه اولش شروع ميكنه با ري عكت نشون دادن و ريپ ساده زدن. بعد چند ماه ميگه دوستي و اون موقع ميگن بهش 😑 حالا اگه شروع مرد ريپلاي كردن من، من هم ريپلاي كنم براش يعني منم از تو خوشم مياد؟ يا نه نياز نيست واسش ريپلاي كنم اگه اون ريپلاي كرد

خدايا 😔 
اگه دور و برش پر از دختره تو هیچ وقت پا پیش نزار. مردها برای زندگی معمولا از دخترای محکم خوششون می ...

پس منتظر باشم كه خودش بياد جلو و شروعي از سمت من نباشه. بله شما درست ميگين 👌 ولي خب اون اصلا نميدونه من سينگل هستم و رل ندارم باورش نميشه به نطرتون توي استوريا اعلام كنم يه طوري يا بيخيال بشم

خدايا 😔 
اره به هیچ وجه دوست نشو..ولی به نظرم ارزشت بیشتر از اونه بزار بپره 

نه دوست كه نه. با دوست دختراش سكس داره و من هرگز اينكارو نميكنم حتي اگه بگه دخول نباشه هرگز اينكارو نميكنم هرگز. خيلي پولداره دخترا براي پول همه كاري كردن پرروش كردن

خدايا 😔 

تو که شناختی اخلاق وروحیشو پس بدون همچین پسری مناسب زندگی نیست عزیزم 

کسی که دورشو شلوغ نگه میداره دنبال تنوعه 

من خیایارو دیدم بعد ازدواج نتونستن این اخلاقشونو کنار بذارن ومخفیانه دارن خیانت میکنن به زنشون با وجود بچه حتی 

خیلی مراقب باش وفکرتو ازش دور کن 

پسری که با همه هست وبه اونا تعلق داره ارزونی خودشون 

با کسی باش لایق این پاکیت باشه دختر جان

2738
خب اگه پيامي بخاد با اين نيت بده كه اولش شروع ميكنه با ري عكت نشون دادن و ريپ ساده زدن. بعد چند ماه ...

ریپلایشو جواب بده ولی رسمی و دیر مثلا شب پیام داد تو فردا ظهر جواب بده 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین ارزش خودت رو حفظ کن منم یه نفر می خواستم مثل مردی که دوستش داری دختر بازه🤦🏻‍♀️تجربه ثابت کرده هرچی قدر دست نیافتنی تر باشی بیش تر می خوانت چون ساده به دست نیومدی مثل دخترای اطرافش

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
پس منتظر باشم كه خودش بياد جلو و شروعي از سمت من نباشه. بله شما درست ميگين 👌 ولي خب اون اصلا نميدون ...

اعلام کن که سینگلی ولی تابلو نباشه اینطوریکه دار ی پا میدی که پیشنهاد جمع کنی

پس منتظر باشم كه خودش بياد جلو و شروعي از سمت من نباشه. بله شما درست ميگين 👌 ولي خب اون اصلا نميدون ...

توی استوری بگید سینگلم و یا یهجوری که یعنی سینگلم. خب همه می بینن. میگه داره جلب توجه میکنه.

تو که از متاهلی حرفی نزدی که بخاد شک کنه متاهلی. اگه بخاد خودش جستجو میکنه. معمولا کسانی که طرفو بخان، تا یه چند وقتی کلا ساکتن و فقط اونو زیر نظر میگیرن

مامان بزرگ بهترینه
2706