2737
2734
عنوان

بی بی چکم‌مثبته حالا چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 79 پست
مبارکه،ناشکری نکن،من و خیلیای دیگه الان مشکل داریم منتظر یه معجزه ایم برا بارداری😔شمام نگهش دار و خ ...

عزیزم دلم گرفت ایشالا شما میشه نگران نباش

خواستی اسمتو بگو میخواستم قران بخونم اسمتو میارم ختما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه،ناشکری نکن،من و خیلیای دیگه الان مشکل داریم منتظر یه معجزه ایم برا بارداری😔شمام نگهش دار و خ ...

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚

عزیزم برات صلوات فرستادم ان شاءالله خدا یه پسر خوشگل و تپلی بهت بده 😍😁

2728
2738
عزیزم دلم گرفت ایشالا شما میشه نگران نباش خواستی اسمتو بگو میخواستم قران بخونم اسمتو میارم ختما&nbs ...

ممنون عزیزم،بگومامان تینا

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚 عزیزم برات صلوات فرستادم ان شاءالله خدا یه پسر خوشگ ...

ممنون عزیزم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
چشم گلی 

انشالا نی نیت بسلامتی بیاد بدنیا

2706