2726
بعدعزیزم برای غسل حتما باید قبل یا بعدش خودمون و یا موهامونو کفی کنیم؟ بعده غسل فقط لباس زیرو عوض ک ...

خخخخخخخ.

چه ربطی داره . هدف از بین بردن عین نجاست و غسله و اصلا به سر ربطی نداره .فقط آب به سر برسه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدعزیزم برای غسل حتما باید قبل یا بعدش خودمون و یا موهامونو کفی کنیم؟ بعده غسل فقط لباس زیرو عوض ک ...

اگه بدنتون تمیز هست لازم نیست

فقط محل نجاست رو تطهیر کنید

لباسایی ک نجس نشدن اشکال نداره پوشیدنش ولی با عرق جنب میشه نماز خوند یا نه رو مرجع میخواد

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
خخخخخخخ. چه ربطی داره . هدف از بین بردن عین نجاست و غسله و اصلا به سر ربطی نداره .فقط آب به سر برسه ...

اها اوکی مرسی عزیزم نمیدونستم یکم وسواسم دارم مثلا فکرمیکنم اگ شامپو نزنم نجاست هنور هس😑

بعد فقط بعد غسل لباس زیرمو عوض کنم کافیه؟ یا باید شلوارمم عوض کنم؟

2728
مجرد باشه و معمولا اینجوری ترشح داشته باشه (توی تاپیکهای قبلیش هم هست) لازم نیست به نظرم

چی بگم عزیز شاید درس می گی .

ولی گفتم خودش ببینه مطمئن شه .خودش شرایطشو بهتر می تونه پیدا کنه .آخه جزئیاتو خودش می دونه

علامت منی زنن یکی‌است : خارج شدن غب در اوج لذت ولی علایم منی مردها سه تاست : جستن ، بالذت ، بعداز ...

ببینید ایشون جنب شدن غسل کردن بعد غسل مجدد ترشح دیدن این فرق داره با حالت عادی ک جنب بشیم 

در حالت عادی به محض دخول تا ختنه گاه غسل واجبه چ ارضا بشی چ نشی

بدون دخول هم مرجع بگو فتواش بگم

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
اها اوکی مرسی عزیزم نمیدونستم یکم وسواسم دارم مثلا فکرمیکنم اگ شامپو نزنم نجاست هنور هس😑 بعد فقط ب ...

اگه رو شلوارت نجاست باشه باید عوض کنی یا تطهیر کنی .و گرنه نمی خواد هر جا نجاست خورده باید تطهیر شه .تمام .

وسواس خیلی بده و از شیطانه بهش اصلا اهمیت نده

مجرده هست

فرقی نیست اگر بعدجنابت وغسل نرسحی ببینه حکمش رو گفتم 

در حالت عادی هم ک جنابت زنان چجوری مرجع بگید 

ببینید ایشون جنب شدن غسل کردن بعد غسل مجدد ترشح دیدن این فرق داره با حالت عادی ک جنب بشیم  در ...

بعداز غسل مجدد ، ترشحی که خارج شده اگر همراه با اوج لذت بوده منی محسوب میشه و باید مجدد غسل کنه

و الا منی نیست و‌غسل نداره و‌پاک است

بعداز غسل مجدد ، ترشحی که خارج شده اگر همراه با اوج لذت بوده منی محسوب میشه و باید مجدد غسل کنه و ا ...

از خودتون فتوا ندید

بعداز غسل مجدد ، ترشحی که خارج شده اگر همراه با اوج لذت بوده منی محسوب میشه و باید مجدد غسل کنه و ا ...

بعد غسل مجدد؟؟؟؟

ببین غسل کنه بیاد بیرون باز ترسحی بیاد اگر منی همسرش غسل نمیخواد نجس اگر منی خودش غسل میخواد ونجس

اگر شک داره ک هیچی

فک کنم راس می گی یه آبه شیره ای هس اسمش مذی که تطهیر نمی خواد غسل هم نمی خواد . حتی رو لباست باشه می ...

اون برای اقایان هستش 

2706