2733
2734

با ی دختر مسایل جنسی هست اگر ببین از این نظر میشه رو دختر حساب کرد میان و میمونن که حالا شاید به ازدواج هم برسه اگرم ببین از این نظر کلا نمیشه رو دختر حساب کرد میرن پشت سرشون هم نگاه نمیکنن عشق و عاشقی هم چرت پرت اون شاید تو زندگی مشترک باشه که حالا اگر دو نفر برای هم گذشت کنن فداکاری کنن عاشق شن اونم اگر مرد قدر شناس باشع

تعداد رای : 45
نظرسنجی
بله
30
66%
نه
15
33%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رابطه جنسی و عشق جدا نشدنی هستن، همه روانشناس ها و... این قضیه رو تایید کردن

نمیشه گفت چون پسره به دختره دست زده دیگه نمیگیرتش و برعکسش

همه چیز بستگی به دو طرف داره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738
رابطه جنسی و عشق جدا نشدنی هستن، همه روانشناس ها و... این قضیه رو تایید کردن نمیشه گفت چون پسره به ...

عزیزم اگر عشق باشع باید به خواسته دختر مقابل احترام بذاره عشق یعنی از خودت میگذری برا خواسته و ارامش طرف مقابل نه خودخواهی و ب دست اوردن طرف فقط

عزیزم اگر عشق باشع باید به خواسته دختر مقابل احترام بذاره عشق یعنی از خودت میگذری برا خواسته و ارامش ...

رابطه جنسی یه نیاز دو طرفس مگه خانوما نیاز ندارن؟؟

من نگفتم پسره به دختره به زور تجا.وز کنه که

عشق و صمیمت و رابطه جنسی سه تا عامل اصلی عشق و زندگی پایدارن

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
رابطه جنسی یه نیاز دو طرفس مگه خانوما نیاز ندارن؟؟ من نگفتم پسره به دختره به زور تجا.وز کنه که عشق ...

دختر نمیخواد رابطه داشته باشه نیازم داره اما ارامش و خواستش نداشتن این رابطه هست 

من الان از دست شوهرم عصبانیم در نتیجه از رو عصبانیت موافقم ولی فردا که آروم شم مخالف حرفتم😉😉😉😉 

هیچ وقت بابت چیزهایی که پدر مادرت نتونستن برات فراهم کنن گلایه نکن... چون احتمالا چیزهایی که برات فراهم کردن، همه ی چیزی بوده که داشتن... 
دختر نمیخواد رابطه داشته باشه نیازم داره اما ارامش و خواستش نداشتن این رابطه هست 

من کاری به شخص خاصی ندارم دارم کلی حرف میزنم

درسته که اولین دلیل شروع ارتباط پسر با یه دختر توجه به ظاهر واندام و رابطشون باشه 

اما اگر اون مرد بی عقل وسطحی نگر باشه و تنها خواستش از دختر یا همسرش این چیزا باشه وضعفش رابطه باشه و به این دلیل با کسی ازدواج کنه بعد ها سر مسائل خیلی مهم تری تو زندگی مشترک به مشکل برمیخورن چون وقتی نذاشته تا بخواد به اینا فکر کنه 

یه سریا هم زرنگ ترن وهمه مسائلو با هم میبینن وبعد مدتی اگر از نیازای اولیشون راضی بودن و دیگ درگیر چیزای مهم تری تو زندگی میشن و اولویت هاشون تغییر میکنه مثلا به اخلاق ونحوه احترام دختر ویا هنرهایی که  داره یا جایگاه اجتماعیش و...خیلی چیزای دیث

من کاری به شخص خاصی ندارم دارم کلی حرف میزنم

منم کلی دختر ازشون شنیدم پسر اولش خوب بود کلی محبت این وابسته کرد بعد رابطه اینجور مسائل هر روزم پرتوقع تر اگرم نه بیاره قهر میکنه تهدید به ترک میکنه این چ عشقی هست 

2706