2733
2734
عنوان

بیوبسی سینه

292 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها مامانم قراره فردا جواب بیوبسیش بیاد خیلی نگرانیم تو سونو یه ضایعه مشکوک دیدن و فرستادن نمونه کسی هست تو سونو مشکوک بوده باشه تو نمونه خوب ؟ لطفا راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی موارد دیدم که بیوپسی سالم بوده و چیز خاصی نبوده 10 مورد یادمه الان

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2738
اخه مامان من نوشته ضایعه مشکوک 

من هم تو دوران بارداری بهم گفتن هم بعد زایمان ولی هیچی نبود.حتی تو دوران بارداری به خاطر هورمون ها عجیب رشد میکرد توده.نگران نباش و اجازه نده افکار منفی ضعیفت کنند 

من هم تو دوران بارداری بهم گفتن هم بعد زایمان ولی هیچی نبود.حتی تو دوران بارداری به خاطر هورمون ها ع ...

تو سونو گرافی گفته حاشیه توده مامانم نامنظمه ممکن تو بیوبسی خوب باشه ؟ 

تو سونو گرافی گفته حاشیه توده مامانم نامنظمه ممکن تو بیوبسی خوب باشه ؟ 

نا منظمی انگار یه کم شک رو بیشتر میکنه اما مهم ترین و قطعی ترین نتیجه رو ازمایشگاه پاتولوژی میده .بعد نمونه برداری نمونه میره ازمایشگاه اونجا معلوم میشه کیسته توده است خوش خیمه و ...

اخه مامان من نوشته ضایعه مشکوک 

تا ضایعه مشکوک نبینن بیوپسی نمی کنن همه بیو پسی ها به همین دلیله. ایشالا مال مامان شما سلامتی باشه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706