2733
2734

چرت گفتن ،اصن عشق این نیست که خودتو اثبات کن ، هروقت اثبات کردی عاشقت میشم

عشق از قلب‌میاد و دست خود ادم نیست

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرت گفتن ،اصن عشق این نیست که خودتو اثبات کن ، هروقت اثبات کردی عاشقت میشم عشق از قلب‌میاد و دست خو ...

والا موندم منظورشون چیه یعنی به پسر اثبات بشه غیرخودش به هیچ پسری محل نمیده که فکر نکنم در کل من که میگم عاشقی از طرف مردا کشکه تو این زمونه فقط دنبال این دختر وابسته خودشون کنن بعدم ببرن سو استفاده کنن

اخه چجوری باید اثبات کنیم

والا موندم منظورشون چیه یعنی به پسر اثبات بشه غیرخودش به هیچ پسری محل نمیده که فکر نکنم انقدر دخترازشون شنیدم ب خاطر پسررهمه ی پسر های دیگه رو حذف کرده بر کل محدود کرده خودش رو ولی بعدش خود طرفم تنهاش گذاشتهددر کل من که میگم عاشقی از طرف مردا کشکه تو این زمونه فقط دنبال این دختر وابسته خودشون کنن بعدم ببرن سو استفاده کنن

2738
بدتر میشه راه خودتو برو

اره والا موندم منظورشون چیه یعنی به پسر اثبات بشه غیرخودش به هیچ پسری محل نمیده که فکر نکنم انقدر دخترازشون شنیدم ب خاطر پسررهمه ی پسر های دیگه رو حذف کرده بر کل محدود کرده خودش رو ولی بعدش خود طرفم تنهاش گذاشتهددر کل من که میگم عاشقی از طرف مردا کشکه تو این زمونه فقط دنبال این دختر وابسته خودشون کنن بعدم ببرن سو استفاده کنن

اره این عشقای جدبداینجوری شدن ولی قدیمااول پسره هردختری که چهره ش مهربون بود عاشقش میشدهمه عالم وادموخبردارمیکردبعدهمه عالم وادم به دختره میگفتن فلانی عاشقته دختره کارش میشدانتظاربراپاپیش گذاشتن اخرش پسره عاشق یکی دیگه میشداین فقط میشدعشق اول🤣🤣🤣

والا موندم منظورشون چیه یعنی به پسر اثبات بشه غیرخودش به هیچ پسری محل نمیده که فکر نکنم در کل من که ...

من اصلا اینو قبول ندارم توی فامیلای ما خیلیا با دوس دختر یا دوس پسرشون ازدواج کردن

اره رابطه های الکی که بچه بازی ان و هنوز به بلوغ عقلی و عاطفی نرسیدن بدرد نمیخورن

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
من اصلا اینو قبول ندارم توی فامیلای ما خیلیا با دوس دختر یا دوس پسرشون ازدواج کردن اره رابطه های ال ...

خب ممکنه به ازدواج برسه ممکنه نرسه 

اونا تو دوستی رابطه داشتن؟ 

مگه عشق فرصت اثبات میده؟ 

یعنی چی اونا گفتن ثابت شده بشی براش دیگه من نمیدونم ثابت ازاین نظر که تو عاشق اونی و فقط اون رو میخوای یا ثابت از این نظر که دختر سالنی هستی 

ولیذدر ول فکر کنم چرتدپرت

2706