2737
2734
عنوان

امشب بدترین شبه امسالمه با گریه تایپ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8113 بازدید | 133 پست
اونم بی غیرته 😒😒

کثافتتت ترینه داداشش لاشیه منو میزنه همین امروز صب داداش زنگ زد بهش گف ناراحتی طلاقش بده من عقدش کنم ولی این عوضی نمیتونه بره پیداش کنه گذاشته رفته معلوم نیس کجاس اون حرفاشو میزنه من اینجا کتک میخورم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برامنم پیش اومده ولی من بشوهرم گفتم واون باور کردولی باز پشت اونم خالی نکرد ینی باهاش رابطش بد نشد توهم یجور بایدمدرک جمع کنی مثلا بری جایی ک تنها باشین بعد صداشو ضبط کن بیار براشوهرت اونوخت شوهرت پشتت میمونه

2731
برامنم پیش اومده ولی من بشوهرم گفتم واون باور کردولی باز پشت اونم خالی نکرد ینی باهاش رابطش بد نشد ت ...

ضبط کردم بهم میگف بیخیال اینا بیا باهم بریم یجا دیگ من دوستدارم من فلانمو مجنونمو همشو برا شوهرم فرستادم میدونی چی گف اولش گف نکنه خودت درست کردی چون از داداشم بدت میاد داری اینکارو میکنی اخه نامرد کثیف من چجوری صدا داداشتو درس کردم کدوم ادمی ابرو خودشو الکی میبره دلم میسوزه فقط

سلام استاتر بهت تجاوز شده نشستی کتکم میخوری

پاشو برو شکایت کن پدرشو در بیار پزشک قانونی تا ساعتشم بهت میده.

واقعا ناراحت شدم اصلا ی وحشتی افتاد  بجونم

چ بچه هایی تربیت میکنن چ مادرشوهر نفهمی داری

2738
ضبط کردم بهم میگف بیخیال اینا بیا باهم بریم یجا دیگ من دوستدارم من فلانمو مجنونمو همشو برا شوهرم فرس ...

حالا یکاری کن بیا ب داداشش توجه کن بزار رگ حسادش بزنه بالا وقتی تو مدام اسم داداششو میاری اونم فک میکنع چون ازش بدت میاد اینکارمیکنی

تا یه حدی ب شوهرم گفتم اما کامل ن ینی کامل بگم میکشه منو صداشو ضبط کرده بودم اونو همون شب براش فرستا ...

واقعا نمیتونم بفهمم تو سر شوهرت چی میگذره؟ میگم نکنه شوهرت دنبال بهانه واسه طلاق بوده با داداشش همچین نقشه ای کشیدن ک مفت در بره؟ البته ببخشیدا چون شوهرت خیلی ریلکسه اینجوری حدس زدم.

کثافتتت ترینه داداشش لاشیه منو میزنه همین امروز صب داداش زنگ زد بهش گف ناراحتی طلاقش بده من عقدش کنم ...

تو رو خدا نشین تو خونه کتک بخور،خدایی نکرده بلایی سرت میادا😢اصلا ب مادر شوهرت بگو،مگه نگفتی خانم خوبیه،شاید بتونه واست کاری کنه😔

امیدوارم بهتر باشی ولی درو قفل کرده بودی چجوری بهت تجاوز کرده از در بسته؟؟؟؟

صدای برادرشوهرتو بزار برای مادرشوهرت و برگرد بگو شوهرتم پشته تو ولی بخاطر حرمت شما کاری نکرده ولی ایندفه شکایت میکنم پیش مادرشوهرت جوری حرف بزن که شوهرت پشتته مثلا

شوهرت چرا انقد بی غیرته نکنه خودش به برادرش گفته اینکارو کنن تهمت بزنه بهت مفت طلاقت بده

قهرکن برو برا مهریه اقدام کن هنوز جوونی خانوادتم پشتت باشن مگه تا ازد باهاتن؟؟؟؟به هرحال اونا یه روزی نیستن تو باید خودت قوی باشی از پس زندگیت بربیای 

اول برا مهریه اقدام کن وحکم توقیف اموال بگیر بعد برو از برادرش شکایت کن و صداشو بزار برای پلیس سعی کن صداهای مختلف ازش داشته باشی به یه صدا اکتفا نکن

اخرسر این تاپیکتو نشون شوهرت بده بعد بهش بگو از بی پناهیم به نت پناه بردم و بزار همه ی کامنتارو بخونه که همه بهش گفتن بی غیرت شاید یه کاری کرد

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
کثافتتت ترینه داداشش لاشیه منو میزنه همین امروز صب داداش زنگ زد بهش گف ناراحتی طلاقش بده من عقدش کنم ...

بی غیرت نفهم 😒

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
2706