2737
2734

شما اینو تا حالا حس کردین؟ یا چیزی میدونید ازش

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم

ولی فکر میکنم‌ میان 

به تازگی کسیو از دست دادی؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

نمیدونم 

ولی برای پدر بزرگ و مادر بزرگام دلتنگ شدم 

یه تاپیکی بود اینجا درباره ی اموات پیدا کنم برات میفرستم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
اگه به دین اعتقاد داری میگن که بستگی به فضیلتشون داره خیلیا هر روز و کمترینشون هر هفته میاد به خونوا ...

اخی عزیزم...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738

شنیدم اگه خوب بودن تو دنیا ، روحشون میتونه ب خانوادش سر بزنه بعد مرگ..

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
نمیدونم ولی فکر میکنم‌ میان  به تازگی کسیو از دست دادی؟

پدر دوستم به رحمت خدا رفته

هم دوستم هم داداش گفتن که حس میکنیم پدرمون پشت سرمونه

نمیدونم  ولی برای پدر بزرگ و مادر بزرگام دلتنگ شدم  یه تاپیکی بود اینجا درباره ی اموات پ ...

این اون تاپیکه که میگفتم 👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=1

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
این اون تاپیکه که میگفتم 👇 https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هس ...

ممنونم عزیزممم💚💚💚💚💚🍃🍃

2706