2726

مهم نیت آدمه چ ربطی ب ناخن داره 😕😕

آدم نماز میخونه مهم اینکه خدا قبول کنه چ ربطی ب این چیزا داره ☹آخه این چیزا رو از کجا در میارن ک میگن قبول نیس .مگه اونا خدان

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم می‌خوام بکارم منم عین شما دودلم

نباید بکارید مانع غسل و وضو 

هرچیزی ادابی داره حکم شرع میگه نباید بکارید برای غسل و‌وضو باید برطرف بشه 

چه ربطی ب نیت داره 

مگه دلبخواه

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
چجوری 😕

گلم خیلی مراقب باش بعضی کارها اثرشون تا طولانی مدت هست

مثلا فکر کن غسل نداشتن چقدر آثار روحی روی آدم می داره بعد فکر کن مدام این غسل به گردنت باشه دیگه همه احکام آدمی که پریود هست یا غسل جنابت به گردنش هست به گردنتونه. حالا فکر کن نطفه ای در اون حال منعقد بشه چقدر اثرات بدی روی جنین داره

عزیز دلم کلا توی جو جامعه حرکت نکن همه کارهاتو سبک سنگین کن اون وقت مطمئن باش همیشه برنده ای

چجوری 😕

اون جوری که گفته..

مثلا یه جراح میگه شما نباید به یه قسمت از بدنت آب برسه..

خدای حکیم هم که ما رو از مادر هم بیشتر دوست داره گفته این اجزات نباید مانع داشته باشن برای وضو و غسل..

اگر در زندگی چیزی می‌خواهی که هیچوقت نداشتی باید کاری انجام دهی که هیچ وقت انجام ندادی...

اگه دلی بود خوب خدا میگفت بادلت حرف بزن پس اینکه میگه نماز صبح دورکعت با این کیفیت وظهر چهار رکعت و... و... یا واسه روزه گفته حتی یک ثانیه بعد اذان صبح چیزی بخوری باطله میتونست بگه مهم دلته.،،وخیلی از چیزهای دیگه

نه خانم جان دین احکامی داره که باید دقت کرد

دین ینی خیلی جاها پارو دلت بزار....به خاطر خدا....

یکیش هم احکام وضو وغسل هست که نباید مانعی باشه واب باید به پوست وناخن برسه مگر به واسطه بیماری ..... که اونجا حکمش جبیره ایی هست

فوقش پنجاه شصت سال تو این دنیا هستیم ما باید خودمونو واسه بی نهایت زندگی کردن اماده کنیم....اخرتت رو به دنیات نفروش....