2733
2734
عنوان

کتاب فال حافط جفتمه

86 بازدید | 23 پست

دلم گرفته واسه خودم گرفتم گفتم بیام واسه اونایی ک واقعا دلشون گرفته و نیتی دارن بگیرم 

اگ اونایی ک واقعا مشکل نیت کرد یه عدد بین ۱ تا ۱۳۸ بگید تا یه صفحه باز کنم ب نیتشون

۴۲

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱۷

ممنون میشم :)♥️🌸

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃
2738
۴۲

در انتظار بر اورده شدن حاجتت هستی زیاد امید نداری این ناامیدی تر از فعالیت و پیشرفت می اندازد ذکر خدا را بگو و از او کمک بخواه از درگاه خدا هرگز ناامید بر نمیگردی از ته دل دعا کن

در انتظار بر اورده شدن حاجتت هستی زیاد امید نداری این ناامیدی تر از فعالیت و پیشرفت می اندازد ذکر خد ...

ممنون

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
۶۲

به حرف دیگران گوش نکن و ناامید نباش  کسانی ک به تو نصیحت میکنند و از تو ایراد میگیرند خودشان بدتر از تو میکنند خودت عاقلی و خوب و بد را تشخیص میدهی خدا به تو عقل داده ک خوب را از بد جدا کنی 

من نیت کردم عدد ۱۰۲

به یاد آورید روزگار گذشته را کا با خوشی و سعادت همراه ود و روزگاری که در سایه هم بستگی و محبت و سعادت و شادی در خانواده ها بود حال که همه از هم دور شدید و تنها مانده ای وه یاد آن زمتن به درگاه خداوند  دعا کن تا خوشبختی از دست رفته بازگردد

۷۱ لدفا

دوست یار ان کسی اس که در غم و شادی با تو همراه باشد نه ان کسی که در شادی به دنبالت و در هنگام غم جای دگر باشد دل به گسی سپرده ای که دل در گرو دیگران دارد . سعادت و خوشبختی را از درگاه خداوند منان خواستگار باشید

2706