2733
2734

سلام پله ها براتون مشکل نیستن؟؟تو دوران بارداری اذیت نشدید؟؟ما ی خونه با موقعیت خوب پیدا کردیم ولی طبقه سوم (سه طبقه بالای همکف)هستش فقط این دودلمون کردهرفت و امد سخت نیست مهمون میاد چطور؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در حقیقت طبقه 4میشه.مشکله.والا آدم نفسش میگیره.خرید کنی با دو پلاستیک میوه.زانو‌داغون میشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

وای نخرش اصلا

فامیل ماهم اینکارو کرد ۶ ماه بیشتر دووم نیاورد

پله پدر زانوهاشو دراورد

اونقدر ها هم سخت نیست بستگی داره مثلا اگه وزنتون زیاد باشه( اصلا قصد توهین ندارم خودم کلی اضافه وزن دآرم) اذیت میشید یا اگه سنتون بالا ببین اگه واقعا چیز خوبیه می ارزه

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
آسانسور نداره مگه  ما طبقه دومیم،فعلا یه ساله اومدیم  اوایل سخت بود عادت کردم الان  ...

ن پله نداریم 

برای خرید نی اجاره میخوایم 

اخه تحت فشاریم ک ازین جا بریم من خیلی بیرون نمیرم شوهرم میره سرکار و میاد

اونقدر ها هم سخت نیست بستگی داره مثلا اگه وزنتون زیاد باشه( اصلا قصد توهین ندارم خودم کلی اضافه وزن ...

من تو این یه ساله کلا آب شدم😁 

۶۸کیلو بودم الان هرکس میبینه میگه خیلی لاغر شدی از قبل 

خودمم قشنگ حسش میکنم

2706