2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر چی می خوره دختر منم شدید رفلاکس و آلرژی داشت

شیرخشک اپتامیل پپتی جونیور بش میدم. مجبورش م شیرخودم روقطع کنم. توروخدا بام درارتباط باش. الان انقد ریه کردم چشمام سوزمیزنه 

شیرخشک اپتامیل پپتی جونیور بش میدم. مجبورش م شیرخودم روقطع کنم. توروخدا بام درارتباط باش. الان انقد ...

ببخشید بعضی لغات جاافتاده. جز خدا کسی روندارم. دستم ب جایی بند نیست. شهرستانمون دکتر خوبی نداره. تو ای شرایط کرونایی. نمیدونم بایدچکار کنم

ببخشید بعضی لغات جاافتاده. جز خدا کسی روندارم. دستم ب جایی بند نیست. شهرستانمون دکتر خوبی نداره. تو ...

سه چهارماهه بوداهوازمیبردم پیش فوق تخصص گوارش کودکان. فقط بخودم رژیم میدادبیفایده بود خترم فقط حالش بدترمیشد. تابااپلیکیشن رسا با دکترمقدادی اشناشدم شیرخشک اپتامیل پپتی جونیور وقطره روتفلور معرفی کردن.دخترم بهتر شد. غذا کمکی شروع کردم برنج هویج گوجه ماهیچه جعفری عدس بهش می‌ساخت وشرایطش بهتر شد. اما متاسفانه چندروزه اسهال شده برنج سفیدمیدم خوبه تاچیزی اصاف میکنم بلافاصله  اسهال میشه. یعنی میشه چیزایی ک بش می‌ساخته. الان حساسیت پیداکرده باشه. 

ازتون خواهش، میکنم اگه تجربه دارید راهنمایی کنید. دخترت چقدشه خوب شد

تنها راهی ک ب ذهنم رسیدنینی سایت وکمک گرفتن از شما مادرای مهربونه 

2738
سه چهارماهه بوداهوازمیبردم پیش فوق تخصص گوارش کودکان. فقط بخودم رژیم میدادبیفایده بود خترم فقط حالش ...

دختر من از اول رفلاکس و آلرژی داشت من از چهل روزه گی شیرمو‌قطع کردم وپپتی جونیور دادم وبعد پپتی دادم که علایم مربوط به آلرژی بهتر شد ولی رفلاکسش خوب نشد چند ماه همه داروها رو دکتر امتحان کرد ولی اثر نمی کرد یک رو ز خوب بود یک روز بد تا از ماه ورود به پنج شیر خشک ببلاک آی ار رو دکتر نوشت خدارو شکر مثل معجزه رفلاکس دخترم خوب شد کامل .

کاربر جدید نیستم 
سه چهارماهه بوداهوازمیبردم پیش فوق تخصص گوارش کودکان. فقط بخودم رژیم میدادبیفایده بود خترم فقط حالش ...

گوجه زود دادی.ببین ی لینک گروه الرژی تو تلگرام بود بچه من خوب شده لفت دادم پیدا کردم خصوصی یرات میزارم.درخواستمو قبول کن

همتا اسم خـودمه♥

شاید اسهال ویروسی باشه به چیزایی که می خورده نمی تونه دوباره حساس بشه .چیزهای جدیدرو  باید به مقدار خیلی خیلی کم شروع کنی بعد صبر کنی اگه مشکلی نداشت ادامه بدی 

کاربر جدید نیستم 
2706