2737
2739
عنوان

آبریزش و عطسه و کمی لرز میتونه نشونه کرونا باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 57 پست
اولش فقط کمی آبریزش بینی ولرزبودامروزکلاگلودردشدیدوبدن دردواسهال استفراغ دیگه تکمیل شدم 

وایییی الان آزمایش بدم مشخص میشه؟

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اموکسی سیلین میخورم زیادفرقی نکرده گلوم بدجوردردمیکنه

منم میخوردم هیچ تاثیری نداشت فردا چهارده روزم تموم میشه از بهداشت پرسیدم کی بیام تست ک منفی بشه گفت تا یکماه بعد هم تست بدی مثبت میشه ولی دیگ ناقل نیستی

تیکر بارداری نیست .
وایییی الان آزمایش بدم مشخص میشه؟

برودکتریکم داروبده لازم بودمینویسه من دارم دارومیخورم فردادوباره میرم 4030هم زنگ زدم گفت کروناست فردادکترم گفته بیابنویسم آزمایش

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2728
2738
ویتامین باید زیاد بخوری

میخورم عزیزم 

دکترم اول گفت نترس کرونانیست الان میبینم کل علایمم کروناست 4030گفت کروناست زنگ زدم دکترم گفت فرداصبح بیابنویسم ازامیش

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
برودکتریکم داروبده لازم بودمینویسه من دارم دارومیخورم فردادوباره میرم 4030هم زنگ زدم گفت کروناست فرد ...

ای بابا باشه عزیزم مرسی

ایشالا همگی زود خوب بشین دوستان

اون ۵ روز پیش که باهم بودیم علایم نداشت الان داره یا خدا

عزیزم اصلا نگران نباش.به نظر من به بیمارستان مراجعه نکنی بهتره.چون ممکنه سرماخوردگی باشه و یا نوع خفیف کرونا باشه.در این صورت ورودتون به بیمارستان خطرناک تره.فقط باید حواستون باشه اگه اختلال تنفسی احساس کردی حتما برو بیمارستان.فقط در این صورت خطرناکه

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐

ضعف داری؟

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
عزیزم اصلا نگران نباش.به نظر من به بیمارستان مراجعه نکنی بهتره.چون ممکنه سرماخوردگی باشه و یا نوع خف ...

خدا خیرت بده عزیزم ایشالا که سرما خوردگی خفیف یا کرونای خفیف باشه

2706