2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بستگی به آدمش داره 

بنظرم مشتاق نشون داده نشه آدم بهتره 

نشون دادن رضایت ولی هل نشی دیگه 

لایکم نکن لایکم نکن لایکم نکن . ممنون .    تو آغوشم چشماتو ببند تا ستاره‌های آرزو رو تو موهات بچینم و در گوشت از قصه خیالی دنیای آدمایی بگم که به آینده امید داشتن.   در بدترین شرایط روحی هم که باشم و حالم را بپرسید سرم را بالا میگیرم و با لبخند به شما خواهم گفت امروز  خیلی خوبم.حال بد من،مال خودِ من است
بستگی به آدمش داره  بنظرم مشتاق نشون داده نشه آدم بهتره  نشون دادن رضایت ولی هل نشی دیگه ...

یعنی حالتی تو رو بخواد که  اگه ی قدم برداشت سمتت قدم دوم رو تو برندارید بره سمت دختری که بهش توجه میکنه 

این طوری جذابه برات ؟ 

2714
یعنی حالتی تو رو بخواد که  اگه ی قدم برداشت سمتت قدم دوم رو تو برندارید بره سمت دختری که بهش تو ...

من نمیدونم

خودم اینطوریم که اگه توجهه زیاد ببینم دست خودم نیست زده میشم .. پسرارو نمیدونم 

بنظرم آدم باید همیشه به اندازه باشه 

توجه کنی ولی پاپیچ نشی 

راضی باشی ولی هل نشی و خیلی مشتاق بنظر نیای  :)

من اینطورم 

بقیه و همچنین پسرا رو نمیدونم ^^

لایکم نکن لایکم نکن لایکم نکن . ممنون .    تو آغوشم چشماتو ببند تا ستاره‌های آرزو رو تو موهات بچینم و در گوشت از قصه خیالی دنیای آدمایی بگم که به آینده امید داشتن.   در بدترین شرایط روحی هم که باشم و حالم را بپرسید سرم را بالا میگیرم و با لبخند به شما خواهم گفت امروز  خیلی خوبم.حال بد من،مال خودِ من است