2726

من امروز رفتم و دکتر برام گذاشت و گفت نباید سنگین برداری حتی بچه تو...شماها ک آی یو دی دارین چیزای سنگین و حتی بچه تونو برنمیدارین بغل نمیکنین؟ ورزش چی؟من خیلی طناب اینا میرم لطفا تجربه هاتونوبگید

تا یکی دوماه مراعات کن ولی نمیدونی من‌چه‌ها ک نمیکنم خداروشکر هیچی‌نشده بازم مراقب باش

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
تا یکی دوماه مراعات کن ولی نمیدونی من‌چه‌ها ک نمیکنم خداروشکر هیچی‌نشده بازم مراقب باش

اتفاقا منم ادمی نیستم ک ی جا بشینم زیاد براهمین خیلی نگران شدم نکنه مشکلی پیش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منم ادمی نیستم ک ی جا بشینم زیاد براهمین خیلی نگران شدم نکنه مشکلی پیش بیاد

نه انشالله ک چیزی نمیشه هزینش چقدره الان؟

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
2728

سلام خوبی عزیزم زنگ‌زدن بهت ؟ به من دیروز زنگ زدن

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊