2726
عنوان

وجود تخمک در تخمدان

111 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من تازه اینجاعضو شدم ..یه سوال داشتم رفتم سونو گفت که یه تخمک توی تخمدانت هس این یعنی چی؟ ینی من باردارم؟ و دکتر دیروز هم آمپول واس تقویت تخمدان داد اونم زدم ولی بعد ک اومدم خونه از بارداری منصرف شدم چون تازه عروسم ..معنی این تخمک توی تخمدانت وجود داره رو نمی‌فهمم چون تازه ازدواج کردم هیچ اطلاعاتی در مورد اینجور چیزا ندارم ممنون میشم راهنمایی کنین

تخمک داشتی 

این اتفاق هرماه میتونه بیوفته 

هر موقع بارور بشه شما بارداری 

نه الان 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

یعنی همون وقت اقدام میکردی احتمال بارداریت زیاذ بود،این اتقاق هرماه میفته

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تخمک داشتی  این اتفاق هرماه میتونه بیوفته  هر موقع بارور بشه شما بارداری  نه الان& ...

آها مرسی عزیزم آخه دکتر گفت احتمال داره باردار باشی چون یه تخمک ۱۷ میلی دیدم بخاطر همین شک کردم

2728
آها مرسی عزیزدلم همراه کی تخمک گذاری انجام میشه؟

نمیدونم بستگی ب سیکلت داره ک چندروزس 

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
تخمک داشتی  این اتفاق هرماه میتونه بیوفته  هر موقع بارور بشه شما بارداری  نه الان& ...

مشکل سه سال ما اینه بارور نمیشه... یه دونه تخمک مارو سر انگشتش تاب میده🥺🥺

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
مشکل سه سال ما اینه بارور نمیشه... یه دونه تخمک مارو سر انگشتش تاب میده🥺🥺

عزیز دلم 

ان شاالله که به زودی بارور میشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم