2737
2734

همکارم خیلی ادم سمی و ترسناکیه بیشتر ادما فگر میکنن دختر خوبیه ولی من از قبل میشناسمش با هر کی بد شه پشت سرش ب شدت حرف میزنه و دو به هم زنی میکنه و آبرو طرف میبره ...

حالا با من بد شده از بس پشت سرم حرف زده رفتار بعضی همکارام باهام تغییر کرده 

حرفای خیلی زشت و ناموسی پشت سر اون یکی همکارم گ باهاش بد شده بود میزد ولی ظاهر حفظ میگرد 

حالا برا من ظاهرم حفظ نمیکنه خدا لعنتش کنه میترسم پشت سرم حرفای بد بزنه 😔😔

خدایا خودت بهم کمک کن😔

برا همکارام ثابت شده هستم ولی باز میترسم ازش ترسمم راست بود اون روز یکی از همکارام بهم گفت حرفای خوبی نشنیدم در موردت خیلی دلم شگست 

معلوم نیس چی پشت سرم گفته چه تهمتی چ چیزی 

شما جای من بودید چیکار میکردید😔

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
مدارا کن  

قهریم سلام علیک هم نداریم 

رفتارش خیلی باهام بد بود داشت رو سرم سوار میشد منم رابطم قطع کردم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مدارا کن  

چیکار کنم خاهر 

خواب ندارم دیگه😔😔

2728
قهریم سلام علیک هم نداریم  رفتارش خیلی باهام بد بود داشت رو سرم سوار میشد منم رابطم قطع کردم

چاره ای نداری اینجور آدما بی حیان هر کاری از دستشون برمیاد

با دوستان مروت با دشمنان مدارا

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
چاره ای نداری اینجور آدما بی حیان هر کاری از دستشون برمیاد با دوستان مروت با دشمنان مدارا

حالا ک دیگه رابطم قطع شده برم جلو هم زشته خکدم کوچیک میشم الان چ کنم

بیخیال بها نده بهش 

خیییلی پشت سرم حرف میرنه چ کنم😔

2738

ماه پشت ابر نمیمونه ، بالاخره اون رو‌هم‌میشناسن و متوجه میشن که خام حرفهاش شدن و حقیقت چی بوده و ...

نگران نباش و حرص نخور ، پیش خودت و خدا رو سفید باشی برات کافیه ، اگه دیدی نه دیگه زیادی از حد داره حرف میزنه و سنگ جلو پات میندازه که به شغلت خلل وارد میکنه باهاش صحبت کن بگو مشکلت چیه ، یعنی انقدر پست و کوچیک و ضعیفی که با خاله زنک بازی و دروغ میخوای خودت رو نشون بدی ؟

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
ماه پشت ابر نمیمونه ، بالاخره اون رو‌هم‌میشناسن و متوجه میشن که خام حرفهاش شدن و حقیقت چی بوده و ... ...

ایقد ی مدته حالم بده ی چشم اشکه 

خدا از سرش نگذره داره از اینجا میره من چیکار کنم با این ذهنیت جدید اونا

😐😐😐😐 فکر کنم تو شغل اینده من رو داری اسی به جز بی توجهی کار دیگه ای نمیشه کرد. ضمنا این ادم دس ...

ن متاسفانه مسکل من اینه هر کسی نمیشناسدش

خیییلی پشت سرم حرف میرنه چ کنم😔

منم شرایط مشابه شما رو دارم کلا ازش میترسم چون هر کاری ازش برمیاد و کاری باهاش ندارم اصلا سعی میکنم تحریک ش نکنم و بی توجهی و ..

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
منم شرایط مشابه شما رو دارم کلا ازش میترسم چون هر کاری ازش برمیاد و کاری باهاش ندارم اصلا سعی میکنم ...

اولایل بی توجهی کردم مدارا کردم باهاش ترسیدم اما دیدم ن داره عملا بهم توهین میکنه خسته شدم .....😔😔دیدم داره بدتر میشه رو سرم سوار میشه 

2706