2726
عنوان

حس میکنم خدا دستمو رها کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست

منم دیگه کم اوردم خسته شدم اینقدر که التماس کردم همه چی رو گذاشتم کنار حتی نمازم رو نمیخونم حتی دیگه حرف نمیزنم با خدا 

خیلی دلم گرفته نمیدونم چرا خدا با ما اینکارا رو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیگه کم اوردم خسته شدم اینقدر که التماس کردم همه چی رو گذاشتم کنار حتی نمازم رو نمیخونم حتی دیگه ...

دقیقا منم قبلا خیلی با خدا حرف میزدم ولی الان دیگه نه خیلی دلم برای قبلا خودم تنگ شده

2728
اره . امسال که قیدشو زدم ولی برای سال بعد می خوام بخونم

خوب گوش کن ببین چی میگم...من پارسال کنکور دادم تجربه دارم جسارت نشه البته...ببین برای رفع سردی درس کتاب بیرون برو هوای آزاد بخور و موسیقی انگیزشی گوش کن

اره . امسال که قیدشو زدم ولی برای سال بعد می خوام بخونم

همیشه مثبت اندیش باش و همیشه سعی کن به موفقیت بعدش فکر کنی که چقدر راحت میشی...پروردگار در قرآن می فرماید قطا پس از سختی آسانی هست...منو یادت باشه حرفامو یادت باشه هر وقت خسته شدی به خودت انرژی ذهنی تزریق کن با حرف زدن با خودت

چون نمازت رو کامل نمیخونی این حس اومده سراغت زودتر نمازاتر رو مرتب کن تنها راه حل مطمئن باشید در ضمن خدا خییییلی دوستون داره که راهنماییت میکنه که به سمتش برید پس هیچ وقت از نماز جدا نشین چون نمازنخونا زندگیاشون پاشیده شده یا به خطر افتاده