2726

:/

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا که..

🤣🤣🤣🤣خب چیکارکنم سوالهای مهم رو کسی جواب نمیده فقط همه کلشون میره تو همچین تاپیکایی شرمنده وازم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
🤣🤣🤣🤣خب چیکارکنم سوالهای مهم رو کسی جواب نمیده فقط همه کلشون میره تو همچین تاپیکایی شرمنده وازم&n ...

اره واقعا.بعد الکی هی میگن از این تاپیک ها نزارین ممنوعه 

تیکر تولد 1سالگی دخترمه 
🤣🤣🤣🤣خب چیکارکنم سوالهای مهم رو کسی جواب نمیده فقط همه کلشون میره تو همچین تاپیکایی شرمنده وازم&n ...

توروحت بیست بار لینک تاپیکو بالا پایین کردم میگم خدایا چرا من چشم بصیرت ندارم مرده کو🥲😐

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
توروحت بیست بار لینک تاپیکو بالا پایین کردم میگم خدایا چرا من چشم بصیرت ندارم مرده کو🥲😐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدانکشت از خنده دارم غلط میزنم 

بخدا آدمو وادار میکنن اینجوری با روان مردم بازی کنن خا یکی نمیاد ی راهنمایی کنی 

حالا خدانکنه تاپیک بزنی شوهرم با زنه غریبه +عکس

شوهرم با دوست دخترش +کجایین

شوهرم با .....

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدانکشت از خنده دارم غلط میزنم  بخدا آدمو وادار میکنن اینجوری با روان مردم باز ...

خدایی اعتراف میکنم کل عشق سایت اومدنم همین تاپیکاست😁

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
خدایی اعتراف میکنم کل عشق سایت اومدنم همین تاپیکاست😁

میگم دیگه همه همینن خواهر🤣🤣🤣