2703
2553
عنوان

بیاید دور هم بخندیم

141 بازدید | 13 پست

از خاطرات باحال و خنده‌دار خاستگاریاتون بگید بخندیم

(اینایی ک میزارم واسه من نیست کپی میکنم) 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

یه دفعه برام خاستگار اومده بود. اصلا هم خبر نداده بودن. همینقد بی‌فرهنگ😐 خونه هم شلوغو بهم ریخته بود. تا مادر پسره از در خونه برسه تو اتاق، تونستم پتو و بالشت خواهرمو نجات بدم😂 بدو بدو زدم زیربغلم و خودمو پرت کردم تو اشپزخونه. بعد یادم افتاد ای داد بیداااد!

کفشام پشت بخاری همون اتاق گذاشته بودم خشک بشه👞 لنگ ماشین بابامم رو بخاری خونه جامونده بود🤦‍♀😂 خلاصه همون بهتر که نشد وگرنه سر نمیتونستم بلند کنم😐

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂دور هم 

😂😂😂😂😂😂😂

2720

یه خواستگاری داشتم که بسیاررررر به نظم و انضباط علاقه داشتند و من این مطلب را بعد از چند دقیقه گفتگو متوجه شدم ،مثل: از من پرسیدند اگر از سر کار آمدید و دیدید که این بالشت کنار سالن پذیرایی افتادند شما  استراحت میکنید یا  اول اونا رو مرتب میکنید حالا قیافه ی من 🥴

منم گفتم ترجیح میدم بالشت گوشه سالن پذیرایی نباشه این سلیقه مادرمه که اینجا بالشت تزیینی بذارن، سوال بعدی  از راه کار میایید ناهار میخورید ظرفها رو میشورید یا بعد از استراحت ظرف  میشورید ؟؟ من 🙄 گفتم میذارم داخل ماشین ظرفشویی 😁😁 ، هیچی دیگه از این گفتگو ها داشتیم تا آخر بعد از ۲ ساعت گفتند ان شاءالله گفتگوی بعدی صحبت هامون را  ادامه میدهیم، ولی بعدا در کار نبود چون بنده جواب منفی دادم 😉 ، و ایشون هنوز بعد از یکسال پیگیر هستند و اینکه چرا جواب بنده منفی بوده 😊😊

یه دفعه هم ما خونمون ریخت به هم بود من وآجیم هم شلوار گل گلی پوشیده بودیم شلخته دیدیم چند تا زن اومدن خونمون اول گفتن خواستگارن بعد که اومدن تو مارا دیدن گفتن فکر کنم اشتباه اومدیم 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

من سریکی از خواستگارام بچه مدرسه ای بودم امتحان داشتم به شدت ژولیده داشتم درس میخوندم باتیپ وحشتناک تازه چشمم هم عفونت کرده بود یکی از همسایه هامون که خیلی اصرار داشت زن داداشش بشم یهو اومد پشت درمون دوییدم رفتم تو دستشویی قایم شدم اومد پشت در دستشویی انقد وایساد تا اومدم بیرون وایی چقد خجالت کشیدم

یه دفعه هم ما خونمون ریخت به هم بود من وآجیم هم شلوار گل گلی پوشیده بودیم شلخته دیدیم چند تا زن اومد ...

😂😂😂😂😂😂 برا خودمم ی بار اینجوری شد ولی من سریع لباس پوشیدم از خونه رفتم بیرون

2714
من سریکی از خواستگارام بچه مدرسه ای بودم امتحان داشتم به شدت ژولیده داشتم درس میخوندم باتیپ وحشتناک ...

😂😂😂😂😂 چقد سمج بوده این 😅😅😅

من و خواهرم دوقلوییم بعد برامون خواستگار دو قلو آمده بود بعد اون دوتا اشتباهی ما رو تشخیص داده بودن اون پسری که خواهرم میخواست اشتباهی با من آشنا کردن اونی که اون پسر دیگری که منو میخواست با خواهرم آشنا کردن و یک ماه بدبختا تو سوءتفاهم بودن بودن اشتباهی نزدیک یک ماه با اونی که نمیخواستن آشنا شده بودن

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
من و خواهرم دوقلوییم بعد برامون خواستگار دو قلو آمده بود بعد اون دوتا اشتباهی ما رو تشخیص داده بودن ...

وااااااای 😂😅😅 بعد چیشد اخرش؟ 

ازدواج کردید؟ 

وااااااای 😂😅😅 بعد چیشد اخرش؟  ازدواج کردید؟

نه بابا ازدواج نکردیم 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد