2733
2734

نه

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دعا هایی جهت دیدن مطالب و مهمات در خواب:
۱- هر کس می خواهد مطلبش را در خواب ببیند سوره های شمس و ضحی و تین و قدر و کافرون و آیه ی «قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُکُمْ یُوحَى إِلَیَّ أَنَّمَا إِلَهُکُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَن کَانَ یَرْجُو لِقَاء رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا یُشْرِکْ بِعِبَادَهِ رَبِّهِ أَحَدًا»، را هر کدام سه بار بخواند و سپس هفت بار صلوات بفرستد و سه بار بگوید: « بسم الله المَلِکُ القُدُّوس» و بعد سه بار بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم و با جامه ی پاک و با طهارت رو به قبله بخوابد و بگوید: « أرِنی فی مَنامی ما سَئَلتُکَ بحق الله لا اله الا هو الحی القَیُّوم لا تأخذُهُ سنهُ و لا نَومُ» إن شاء الله به مقصود خود می رسد.

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
‌ دعا هایی جهت دیدن مطالب و مهمات در خواب: ۱- هر کس می خواهد مطلبش را در خواب ببیند سوره های شمس و ...

اینو از توی گوگل دراوردم میخام ببینم بقیه تجربه ایی دارن 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
2706