2737
2739
چندماه قرص خوردی من الان یکماهه میخورم چاق شدم میخوام قطعش کنم

دوماه خوردم چاق نشدم من

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 سونوگرافی کیست رو نشون داد؟

اره نوشته بود فولیکول های ریز متعدد ۸ میلیمتری دیدع میشود

عکس سونو و ازمایشم تو تاپیکام هس

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
وای من یکماهه میخورم چاق شدم حالت پف و ورم

نترس دوره ت تموم شه خوب میشع

2738
خدا کنه میترسم بمونه آخه کم کاری تیروئیدم دارم

شیافت ۴۰ گیاه اینجا یه پزشک طب سنتی میده اصلا کارش رد خور نداره حتی کسایی که نازایی هم داشتن درمان شدن باردار شدن هرچی مریضی توی رحم و تخمدان باشه میاد و میره