2733
2734

کیست تخمدان منطورته؟

من داشتم سه ماه پریود نشدم رفتم دکتر گف کیسته 

سیپرترون کامپاند داد خوب شدم

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کیست تخمدان منطورته؟ من داشتم سه ماه پریود نشدم رفتم دکتر گف کیسته  سیپرترون کامپاند داد خوب ...

آره همون

دیروز آزمایش پرو لاک دادم 

هنوز نتونستم برام سونوگرافی

این قرصه؟چند وقت استفاده کردی؟

2738
علائم دیگت چی بود،میشه لطفا بگی؟منم سه ماه پریود نشدم،ولی هیچ مشکلی ندارم

علائم خاصی نداشتم عزیزم فقط پریود نمیشدم

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
کیست تخمدان منطورته؟ من داشتم سه ماه پریود نشدم رفتم دکتر گف کیسته  سیپرترون کامپاند داد خوب ...

چندماه قرص خوردی من الان یکماهه میخورم چاق شدم میخوام قطعش کنم

به امید روزای بهتر❤
آره همون دیروز آزمایش پرو لاک دادم  هنوز نتونستم برام سونوگرافی این قرصه؟چند وقت استفاده کرد ...

اره قرصه

دوتا بسته ۲۳ تایی بود

یک بسته شو خوردم 

یک هفته فاصله دادم 

بسته دومو شروع کردم 

2706