2726
عنوان

تا حالا چند تا خواستگار داشتین ؟ضایه ترینش کی بوده؟ متاهلا هم بگید 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 173169 بازدید | 1154 پست

چندتاشو نشماردم ولی یه خاطره خنده دار دارم ، یه بار سوار تاکسی شخصی بودم راننده پشت چراغ قرمز ازم درخواست ازدواج کرد   کاملا جدی و گفت به مادرم میگم و فلان چراغ سبز که شد اونور چهارراه نرسیده به مقصد پیاده شدم الفراررر

من به تغییرات کوچک متعهدم. وقتی هنوز نمیتونی یک کیلومتر بدوی آرزوی قهرمان ماراتون شدن نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد بودن ولی کسی رو راه ندادیم به جز یکی که ۵بار ردش کردم و سر زده با دوتا ماشین آدم اومدن خواستگاری که بازم ردش کردم و همسرم که قبول کردم

ضایع ترینش یکی بود که موتور گازی داشت و دمپایی نیکتا آبی میپوشید پیغام داده بود اگه به من ندینش خودمو میکشم خودشو نکشت هیچ چند ماه پیش دیدم املاک زده بی ام دبلیو سواره😁😁😁😁

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728

😂😂خیلی هستن 

البته ننه هاشون به ننم میگن ننم خودش رد میکنه چپن اصلا سنم برا ازدواج نیست ،چیزیم بهم نمیگه ولی خالم میاد همه رو برام تعریف میکنه😂😂😂

اخخخخخ یکیش شکم گنده و سر شلوار جین دمپایی عربی پوشیده بود😐بدترینش بود

💪🏻💪🏻

من ۲۶سالگی ازدواج کردم

قبل همسرم شاید حدودا ۳۰تایی بودن ضایعترینش یه پسر لات و لوت بود از اونا که تسبیح دسشون میگیرن میچرخونن تو هوا😕😑😂بعد ما اصلا نمیذاشتیم بیان خونمون اینا، ولی یبار مامانش بزور زنگ در خونه ک زد و من باز کردم اومدم بیام پایین باهاش صحبت کنم مثل پلنگ مازندران پرید تو ، به خودم اومدم دیدم وسط پذیراییع😕

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

۱۹ سالگی ازدواج کردم.حدود ۳۰ تا اینا خواستکار داشتم ک هیچکدوم خونه نیومدن.اولیش همسرم بود.ضایع ترینشم قبلا گفتم اینجا من چادریم بعد پسره از اینایی بود ک لش میپوشن و ابرو برمیدارن فازش چی بود نمیدونم واقعا 

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
خانوما ی کروه زنونه‌زدیم توی‌تلگرام برای درددل دوس داشتین درخواست بذین لینک بفرستم

مرسی گلم لطفا لینک رو بفرست

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

@__delbar__    

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

متاهلم.ضایعترین خواستگارم یه کفتر باز دزد بود😂😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706