1874
2047

من۲۰سالمه تا الان ۳ تا  روم به دیوار 🤣

نمیدونم تو شهر ما مادرت فقط دنبال دختر کارمند میگردن به خصوص معلمی 😐😂

پاشون به داخل خونه باز نشده😐

▪دوست داشتن شبیه خلع سلاح شدنه،هرچی بیشتر یکی رو دوست داشته باشی بی دفاع تری در برابرش▪                    مردم گاهی از خدا هم ناراضی ان گاهی رو کارای خدا هم عیب میذارن تواین وسط دنبال راضی کردن کی هستی؟      خودتو باهیچکس مقایسه نکن جان دلم  خورشید و ماه رو باهم مقایسه نمیکنن هرکدوم به وقتش میدرخشن💙                         ••••سر گشته ی محضیم و در این وادی حیرت،عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم••••              من شاید عالی نباشم اما حداقل جعلی نیستم! یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی
2032

بیمارستان مادر بیمارم بود برا برادرشوهرش خواس

به نظرم مسخره بود چون حتی منو بدون ماسک ندید🤣

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2050

فقططططط جعفرررررررررر

باپیکان گوجه ای اشششششش😂😂😂

شوخی کردما همه خواستکارای من از دم پولدارنن😂

دانشجوی پرستاریم و(بچه ها ۱۵ سالم نیس اسم کاربریم اونجوریه)روزای خوبم در راهههه😍❤

چندتاشو نشماردم ولی یه خاطره خنده دار دارم ، یه بار سوار تاکسی شخصی بودم راننده پشت چراغ قرمز ازم درخواست ازدواج کرد   کاملا جدی و گفت به مادرم میگم و فلان چراغ سبز که شد اونور چهارراه نرسیده به مقصد پیاده شدم الفراررر

من به تغییرات کوچک متعهدم. وقتی هنوز نمیتونی یک کیلومتر بدوی آرزوی قهرمان ماراتون شدن نکن!

زیاد بودن ولی کسی رو راه ندادیم به جز یکی که ۵بار ردش کردم و سر زده با دوتا ماشین آدم اومدن خواستگاری که بازم ردش کردم و همسرم که قبول کردم

ضایع ترینش یکی بود که موتور گازی داشت و دمپایی نیکتا آبی میپوشید پیغام داده بود اگه به من ندینش خودمو میکشم خودشو نکشت هیچ چند ماه پیش دیدم املاک زده بی ام دبلیو سواره😁😁😁😁

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

😂😂خیلی هستن 

البته ننه هاشون به ننم میگن ننم خودش رد میکنه چپن اصلا سنم برا ازدواج نیست ،چیزیم بهم نمیگه ولی خالم میاد همه رو برام تعریف میکنه😂😂😂

اخخخخخ یکیش شکم گنده و سر شلوار جین دمپایی عربی پوشیده بود😐بدترینش بود

💪🏻💪🏻
1718