2733
2734

بچها باورم نمیشه همین دو دقه پیش تاپیک زدم واسه خدا 

همین الان دلمو اروم کرد با یه نشونه از امام حسین 

خدایااا دمت گرم 😍😍😍😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه بگی نشونه چی بود اگر دوست داری

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2738

اجی برا من دعا کن iui کردم نتیجه بگیرم مادر شم 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
میشه بگی نشونه چی بود اگر دوست داری

یه نفر تایپک زد راجب امام حسین 

منم دقیقا از امام حسین خواسته بودم حواسش بهم باشه نذاره ببرم از زندگی 

دقیقا همین امشب که باز دلم شکست خودشو بهم یه طوری یاداوری کرد

بچها همین چند دقه پیش از گریه نفسم بالا نمیومد الان از خوشالی اخ خدا دمت گرممممم

الهی که همیشه ذوق تو چشات باشه و از خوش حالی از اون حالتایی که میگن تو پوست خودم نمیگنجم داشته باشی😍

برا امضام و من دعا کن لطفا

2706