2733
2734

سلام ..‌

ماه رمضون هم نزدیکه دیگه 

خیلی دوست دارم امسال همه رو بگیرم 

ولی متاسفانه خیلی بد میخورم 

افطار کلی هله هوله میخورم که اشتهام گرفته میشه واسه غذا وسحری هم نمیتوتم بخورم اصلا☹

واینگونه است که حین روزه طاقت تیاورده وسرم لازم میشوم 

حالا شما تحربه از شربت خاصی؟ غذایی وکلا هر چی که باعث بشه بیشتر توان داشته باشیم معرفی کنید❤❤❤❤

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من افطار تا سحر شربت ابلیمو که زیاد شیرین نباشه میخورم. سعی میکنم هله هوله زیاد نخورم. حجم خوراکمو کم کنم. البته اکثرا مامانم اش رشته میده و تمام تلاش من بی نتیجه میشه😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

شربت خاک شیر و تخم شربتی 🥃

هندوانه 🍉

برای سحر

⭕⭕⭕⭕

برای افطار اول خرما و آب گرم و عسل 🍯🍪

بعد نون پنیر سبزی 

بعد غذای اصلی و میوه 

چای و قهوه هم تعطیل 👎☕

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
افطار ما معمولا اولش آب جوش و آب لیمو میخوریم  و خرما و این چیزا نیم ساعت بعدش شام میخوریم که ...

ابجوش دلیل خاصی داره؟ 

اها برا اینکه معدتون خالی بوده 

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

هیچ گاه لحظه اخراذان صبح شیر ابو نکنید تو لوزلمعدتون

زیراکه بعد افطار بالامیارید و روزتون باطل میشه 

تحربه های یک ذخیره کن  👐

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
من که پارسال موفق شدم😎 فقط قیافه ها موقع خوردن سحری😂😂

😍چه عالی 

بگید چی میخوردین افطار وسحر؟

من تا حالا هیچوقت روزه نگرفتم 

اصلا درکی ندارم از روزه گرفتن دوست دارم تجربه ش کنم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

خوردنی راحت و خوشمزه و بسیار مقوی:ترکیب عسل و ارده میتونی مغزیجات هم اضافه کنی. افطارها هم معمولا ادم چون گرسنه هست دلش هله هوله میخواد یکم جلو خودت را بگیر اول شام بخور اینطوری میلت به هله هوله هم کم میشه

2706