1874
2047

لیدو 

سنسو

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به مدت یک ماه در سایت نیستم 🌼همسرم سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قرآن هستی آشپز هیئت هستی چرا فرشته نشدی شما آقا؟ وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بستهمیشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...فرزندم تنهاتر...و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسپاری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد..من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند... من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!! زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر! نمی خواهم برنجانم کسی را بی سبب اما چگونه مرگ یک مادر چهل تن متهم دارد😔

با پول‌تو از سوپرمارکت دیجی کالا خرید کن، 10 درصد پولت رو بزار تو جیبت!

نسکافه رو با پول‌تو از سوپر مارکت دیجی کالا هم ارزون‌تر بخر هم 10% پولت رو پس بگیر!

2032