1874
2042

؟

من خودم بین ۵۰تا۱۵۰ماهیانه میریزم به حساب فرزند معنویم

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...

هرکسی به وسعت جیب و قلبش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

در حد توانم

نمیدونم خیلی ادعا داشته باشم

❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم. /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌸

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

برای خودمون کم نیاد 

نیازمند پیشکش

بخدا حیییییف اعصاب نازنینمه که                      بخوام اینجا با یه سریا الکی بحث کنم  پس👈        باشه😗تو حرف بعدیتم درسته حالا بزن به چاک😐👊                                                                                           🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           

هركار از دستم بربياد و كسي باشه ك نياز داشته باشه با كمال ميل كمك ميكنم و كردم

ولي الان فقط به حيوانات كمك و ميكنم و هزينه ميكنم حس قشنگتري برام داره

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زیاد نه  حقیقتش کسی که نیاز داشته باشه واقعا اطرافمون نیست

برو سایت کمیته امدادفرزند قبول کن 

2055
متاسفانه فعلا خودم جزو نیازمندانم نه از نظر موقعیت و ظاهری . ولی بقدری برای یک خرید ساده باید دودوت ...

مام دودوتا میکنیم برای همه چیز ولی ۵۰-۱۰۰ تومن حداقل مسئولیت اجتماعیه در مقابل کسی که در اطراف تون میشناسید

متاسفانه فعلا خودم جزو نیازمندانم نه از نظر موقعیت و ظاهری . ولی بقدری برای یک خرید ساده باید دودوت ...

گاهی پیش میاد منم درگیر جهیزیه ام الان 

مام دودوتا میکنیم برای همه چیز ولی ۵۰-۱۰۰ تومن حداقل مسئولیت اجتماعیه در مقابل کسی که در اطراف تون م ...

بعضی وقتا برای منم پیش اومده واقعا خودم احتیاج به کمک بقیه داشتم ولی موقته 

توان مالی زیادی ندارم ولا ولی ی مادر بزرگ دارم ک تنهاست و فقط با یارانه زندگی میکنه گاهی وقتا براش خ ...

خداخیرت بده

1718