2733
2734
عنوان

چرا واقعاچراحرام خوری راحت شده؟

191 بازدید | 25 پست

رفتیم گوشت بگیریم گفتم یک کیلوگوشت گوساله قرمز قرمزه چرخ کرد شد سفید بعدازمدتی گفتم چرخ وخالی کن دیدم بله کلی قلوه گاه چرخ شده داشت وما۱۳۰پول گوشت میدیم ایناقلوه گاه ۱۰۰میدن دیگ خالی میکردمیگفتم قبل چرخ گوشت تاامروز گفتم خالی کن دعواکرد 🤐گفتم وجدان نیس

جای دیگ‌رفتیم سردست بگیریم ۱کیلو۹۰۰گرم شد گفت ۲کیلواندازه یه لوبیا گوشت اضافه کرد یعنی اون ۱۰۰گرمه؟

نمیفهمم‌یعنی وجدان وشرف نیس؟

یجادیگ رفتیم گوشت سیاه مونده دم دست بود جلوماگوشت تازه برید دیدم ازگوشت سیاه ریخت وای چندشم شد 

اخه موندم چه کنیم کشتارگاه میشه رفت خرید؟

چه بد 

کاشکی مردم انصاف داشتن

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

[QUOTE=185052727]یادش بخیر قدیما یکم از ته پولت می موند یک چسبی شکلاتی میدادن مدیونی نشه الان راحت سرآدم کلاه میزارن ...[/QUOT

افرین

اخه جالبه گوشت قرمز وسفیدتحویل بدی مگه بلانسبت خریم؟

تازه دوقرتونمشونم باقیه

2706