2726
عنوان

۴ بار سقط کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 66 پست
ی ویزیت با رزاقی شو

خیلی ممنون دنبالشم هر ماه زنگ میزنم میگه ماه بعد زنگ بزن

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
خیلی ممنون دنبالشم هر ماه زنگ میزنم میگه ماه بعد زنگ بزن

الان نوبت میده من هفته پیش گرفتم

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نوبت میده من هفته پیش گرفتم

عه چه خوب

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
عه چه خوب

عزیزم اگ نتونستی نوبت بگیری بیا مشخصاتت بده تا کمکت کنم 

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
2728
عزیزم اگ نتونستی نوبت بگیری بیا مشخصاتت بده تا کمکت کنم 

خدا خیرت بده برات درخواست دوستی دادم چه مشخصاتی بفرستم؟

ببین من anti tpo و anti thyroglubolin ام بالاست و کم کاری تیروئید دارم. سقط نداشتم ولی باردار نمیشدم ...

سارا جان ،،دکتر زرنانی مصرف پردنیزلون رو به شما چطوری داد ،،من دقیقا مشکل شما رو دارم،،دکترم اصفهان هست،،ممنون میشم راهنمایی کنید 

خدا خیرت بده برات درخواست دوستی دادم چه مشخصاتی بفرستم؟

منم مشکل شما دارم هاشیماتو و سقط مکرر

میترسم سروم هم جواب نگیرم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...