2737
2734
عنوان

رشد قد

336 بازدید | 32 پست

خانوما خواهرزاده ام۱۳سالشه چهار ماهه پریود میشه قدش۱۵۲ هست حدود۷سالیه که میبرنش پیش دکتر غدد و فقط امسال از یه دکتر دیگه نتیجه دیده و تو یه سال قدش از۱۲۷شده۱۵۲ خواهرم و همسرشون قد بلند نیستن تو این چهار ماه هم حتی نیم سانت هم افزایش قد نداشته به نظرتون چی بهتره؟

خوب ارثیه دیگه کاری نمیشه کردتنشون سلامت

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی پریود میشن بازم رشد قد دارن؟ یا کمتر میشه؟  منم دخترم 9 سالشه از الان نگران این چیزاش هست ...

اره بابا من بعد پریودم به حد زیادی قد کشیدم

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2738

من خودم قدم کوتاه بود اما الان یه مدتی هست که دارم میرم متخصص طب سوزنی

خودم باورم نمیشه جلسه ی چهارم قدمو گرفتم دو سانت رشد داشتم..

دارم همین طب سوزنی رو ادامه میدم چون تاثیرش سریع بوده

ز هشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو! دیوانگی هم عالمی دارد   
وقتی پریود میشن بازم رشد قد دارن؟ یا کمتر میشه؟  منم دخترم 9 سالشه از الان نگران این چیزاش هست ...

تاپیکمو از اول بخون ، تجربیات خودم و دیگران در مورد رشد قدی بچه ها

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2706