2733
2734
عنوان

همون عروس درگیر جاریه😄

523 بازدید | 21 پست

جاریم میاد مهمونی مثلا خانواده شوهرم میخوان تا یک بشینن اون میخواد زود بره میاد همش سرش تو گوشیه تو مهمونی همش با شوهرش در حال عکس انداختن هستن یا همش به شوهرش میگه پاشو بریم اصلا با کسی حرف نمیزنه حتی ازش سوالم میپرسن کوتاه جواب میده تا من میام در مورد چیزایی ک واسه جهازم گرفتم توضیح بدم فوری خودشو میندازه وسط خیلی خودشو میگیره ولی منم مثل خودش باهاش رفتار میکنم اصلا یه کلمه ام باهاش حرف نمیزنم چون هم خودش هم شوهرش خیلی از خودشون تعریف میکنن خودشو ی جوری نشون داده کل خانواده شوهرم میگن اون خیلی نچسبه 

بنظرتون تو خانواده شوهر خودتو بگیری بهتره یا به ظاهر باهاشون خوب باشی کارای جاری من سیاست ب حساب میاد؟

بستگی به طرفش داره من که میگم ایشالله یه عروس گیرمادرشوهرم بیادکه ازاون خبیثاش باشه سلیییطه یعنی آخر شرارت باشه بلکه من حال کنم دلم خنک شه اصلا فکرش روحموجلا میده بس که اینااز بی سرو زبونی من سوءاستفاده میکنن

درتاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤰🏻🤱برام دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره

منم میرم خونه پدرشوهرم راحت نیستم

ازبس سیگارمیکشه خفم میکنه

براهمین دوسدارم زودبلندشم برم

قبل بچه تا۱۱مینشستیم ولی الان تا ۱۰ یا ۱۰و۳۰

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2731
بستگی به طرفش داره من که میگم ایشالله یه عروس گیرمادرشوهرم بیادکه ازاون خبیثاش باشه سلیییطه یعنی آخر ...

چقد مثل مننننی😐😄

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

اوووف دقیقا جاری منه چقد رو عصا به 

البته یه کاری دیگه دارم همسن مامانمه انقد خوب و مهربونه همه دوسش دارن ببین تو همین ک با مادر شوهرت و خواهر شوهرت و مخصوصا بچه هاشون خوب باشی و مثل و خانواده خودت برخورد کنی سیاسته 

اونجوری مثله جاریت خشک باشی اصلا هیچکی طرفت نمیاد و میگن از دماغ فیل افتاده خلاصه دوست باش باهاشون

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼

منم تقریبا شبیه جاریتم زیاد هم صحبت نمیشم با کسی البته اینم بگم من هم سن هم ندارم تو خانواده شوهرم همه از من بزرگترن همشون هم سنه مامانم هستن واقعا حرفی برای گفتن ندارم. ولی مثلا با خواهرشوهرم صمیمانه حرف میزنم دیگه چون تقریبا همسن هستیم. اما اگر راغب نی شما سعی کن فقط در حد احترام نگه داشتن باشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
ربطی نداره منم میرم خونه پدرشوهرم راحت نیستم ازبس سیگارمیکشه خفم میکنه براهمین دوسدارم زودبلندشم ...

دقیقا منم بخاطر برادر شوهرم ..میخوام زود برگردم دیر به دیر میرم خونشون

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!
دقیقا منم بخاطر برادر شوهرم ..میخوام زود برگردم دیر به دیر میرم خونشون

والا اجبار نیس ک هرجامیری باهاشدن راحت باشی

قبلا من راحت بودم دور گرفتن الان سرسنگین شدم🙂

بستگی به طرفش داره من که میگم ایشالله یه عروس گیرمادرشوهرم بیادکه ازاون خبیثاش باشه سلیییطه یعنی آخر ...

مادرشوهرم زن بدی نیس ولی این میاد همش تو موبایله با کسی حرف نمیزنه تا من از جهازم میگم اونم میپره وسط 

واقعا؟؟من که دارم دق میکنم ازبیشعوری خاندان شوهر

اره بابا

من‌منتظرم ی عروس گیرشون بیاد سلیطه و پول خرج کن

تا بلکم قدر مظلومیت منو بدونن

ربطی نداره منم میرم خونه پدرشوهرم راحت نیستم ازبس سیگارمیکشه خفم میکنه براهمین دوسدارم زودبلندشم ...

نه این همش استرس داره ی ترسی تو دلشه میخواد زود بره چون خانوادش بهش گیر میدن در کل ی کاری کرده هیچکسی دیگه دوسش نداره 

منم تقریبا شبیه جاریتم زیاد هم صحبت نمیشم با کسی البته اینم بگم من هم سن هم ندارم تو خانواده شوهرم ه ...

قبلا ی جاری داشتیم اصلا بااین حرف نمیزد 

میگفت خودشو بگیره من صد برابر بیشتر میگیرم 

ولی انقدر ب پدر شوهر و مادرشوهرم احترام میذاشت عاشقش بودن همه کاریم براش میکردن ولی اصلا اینو مخل نمی‌داد 

2706