2726

۵شنبه ۲سانت باز بود

الانم دردی ندارم

طبق ان تی۳۹هفته و ۴روزم

طبق تتریخ پریودی۴۰هفته و ۰ روز

ب کدومش اعتمادی هست؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

اره برای منم ۴ سانت باز شده بود ماما می گفت پس چرا درد نداری ولی یک ساعت بعدش دردم شروع شد

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

چطور متوجه شدی دهانه باز شده؟ دکتر گفته؟

یا منظور دهانه ی بیرونیه 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله عزیزم.ممکنه دردت وقتی کیسه آبت پاره شد شروع بشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

خیلی خنگم 😐😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

وای فکر زایمان طبیعی منو میترسونه. 

انشاالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم. در مورد این مسائل با دکترت صحبت کن 

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
بله عزیزم.ممکنه دردت وقتی کیسه آبت پاره شد شروع بشه

بنظرتون ی سر برم زایشگاه چکم کنن؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
چطور متوجه شدی دهانه باز شده؟ دکتر گفته؟ یا منظور دهانه ی بیرونیه 

دکترمعاینه کرد

من ماما هستم و تا حالا چندین مورد اینجوری دیدم.بهتره بری بیمارستان و معاینه بشی.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
بنظرتون ی سر برم زایشگاه چکم کنن؟

آره عزیزم برو.

من ماما هستم و تا حالا چندین مورد اینجوری دیدم.بهتره بری بیمارستان و معاینه بشی.

جدی؟؟؟من بعد معاینه روز پنجشنبه ۲روز خونریزی داشتم الانم صبا ی لک خون قرمزو تازه ازم میاد

ممکنه بازترشده باشم؟؟؟

اگ ۳ سانت باز باشم بستریم میکنن؟

دکترمعاینه کرد

اهان 

انشااالله بسلامتی زایمان کنی و نی نیت رو بغل کنی😍

جدی؟؟؟من بعد معاینه روز پنجشنبه ۲روز خونریزی داشتم الانم صبا ی لک خون قرمزو تازه ازم میاد ممکنه باز ...

معمولا پنج سانت به بالا بستری میشه.۸الا برو بیمارستان بدون معاینه نمیشه قطعی حرف زد

2706