2737
2734
عنوان

شوهرم @ بابام @ من @ مادرشوهرم

430 بازدید | 17 پست

من با خونه بابام ۵ ساعت فاصله دارم 

از زندگیم راضی نبودم این دفعه که اومدم بیشتر موندم 

طلاق میخوام هرچی ک میخوام دوری ازش رو میخوام .. میخوام نبینمش با کاراش کاری کرد دوسش نداشته باشم 

اینها بماند حالا دلیلشو نپرسید..

شوهرم زنگ زد بهم گفت یا فردا میای یا هیچ وقت نمیای 

بعد ب بابام زنگ زد از من گفت 

گفت همش تو گوشیه 

خونه رو تمیز نمیکنه 

به من چایی نمیده

صبحانه نمیده 

(همش گوشی بودنم: بخاطر اینکه زندگیم خوب نیست و تنها و غریبم اونجا دیگه به گوشی عادت کردم از تنهایی ..اونم تنهام میزاره)

خونه تمیز نمیکنه؟همیشه خونمون تمیزه ولی خب مثل مامانش عمقی تمیز نمیکنم و نتیجه حرفا و دخالتهای مامانشه این حرف 

همیشه خونه مرتبه اما خب مثلا همیشه پشت کابینت ها دستمال نمیکشم همیشه پنجره رو پاک نمیکنم 

به من چایی نمیده : بار ها شده گفتم برم بیارم یا خودم اوردم خوردم اون خودش نخورده ! یا گفته صبحانه نمیخوام منم رفتم نشستم 

چون خودش توی مغازه هم یخچال داره هم چایی ساز 

میگه من خیلی از تو بهترم قصد نداره اصلا خودشو درست کنه و هیچی پیدا نکرده گیر داده ب گوشیو چایی من 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدمهایی که به گوشی وصلن دچار افسردگی حاد هستن.‌اسمش رو میزارن از تنهایی و بی کاری به گوشی پناه آوردن ولی در واقع مشکلات روحی عامل این اعتیاده. 

همین گوشی کم کم همه چیزتو ازت میگیره. زندگیتو شوهرتو بچتو ... 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دیگه مونده چی بگه محبوره به چایی و صبحونه گیر بده😉

ب نظرت واقعا این ک صبحانه نمیدم چایی نمیدم 

حالا فرض کن اصلا من نمیدم اون میخواد 

خیلی بده؟ ک بخواد باهام اینجوری کنه تهدیدم کنه یا بیا یا کلا نیا 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2738
آدمهایی که به گوشی وصلن دچار افسردگی حاد هستن.‌اسمش رو میزارن از تنهایی و بی کاری به گوشی پناه آوردن ...

بچ ندارم 

تو غربت هیچ کسو ندارم شوهرمم بهم توجه کافی نداره پس چبکار کنم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
داد میزد میگفت یا فردا میای یا هیچ وقت  زنو چه به گوشی  مامانش یادش داده مطمینم  ال ...

خب شما اول به کارای خونه و زندگیت برس 

بعد با گوشی باش 

سعی کن جلو همسرت زیاد گوشی دستت نگیری 

بالاخره آقایون حساس میشن وقتی تو خونست بهش 

محبت کن تا زیاد تحت تأثیر حرفای مادرش نباشه 

وقتی کارای شمارو ببینه حرفای مادرشو قبول داره...

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
گفته بود گوشیشو  ازش بگیرم درست میشه

کاری به شوهرت ندارم

ولی اگه گوشی رو از ما ایرانیها بگیرن به همه کارهامون میرسیم و آمار افسردگی بشدت میاد پایین.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ب نظرت واقعا این ک صبحانه نمیدم چایی نمیدم  حالا فرض کن اصلا من نمیدم اون میخواد  خیلی ب ...

عزیزم مشکلت حاد نیست که حل شدنی نباشه

بشینین حرفاتونو با هم بزنین

شما هم از مشکلات خودت بگو 

بگو که شما هم تا اینطوری نباشین منم نمیام

بگو چایی و صبحونه اگه مشکلته این که قابل حل شدنه

خب شما اول به کارای خونه و زندگیت برس  بعد با گوشی باش  سعی کن جلو همسرت زیاد گوشی دستت ...

خب من ک مدام گوشی نیستن بهش نرسم یه وقتایی هم میزارم زمین میرم پیشش 

الان منم بگم وابسته ب تلوزیونه تلوزیونو  خاموش کنم درست میشه؟

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2706