2733
2734

من خودم قبلنا دوران راهنمایی خیلی لاغروظریف بود😅دبیرستان ک رفتم سعی کردم یکم اضافه کنم الان قدم 164 وزنم 63 بنظرتون چاقم من😢؟

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه ولی پری چرا چاق کنی به نظرم با قدت 57 کیلو خیلی بهتر

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

متوسط ن جاق ن لاغر

شما و نمیدونم ولی احتمالا تپلی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بستع رو ک نگرفتم چیع اما 

هر چیزی حدش خوبع 

من خیلی لاغر پسند نیستم و هیکل پر و ورزشکاری دوس دارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706