2726
عنوان

تعبیر خواب

525 بازدید | 76 پست

سلام خانما توروخدا هرکی تجربه داره بیاد کمکم کنه.

من پنج ساله ازدواج کردم ولی حامله نشدم حتی ای وی اف کردم اسفند ولی منفی شد.😢

دیشب خواب دیدم دارم به یه بچه شیر میدم چهرش اصلا مشخص نبود ولی خیلی حس خوبی داشتم تو خواب وقتی شیر میخورد.خواستم بدونم تعبیرش چیه؟؟کیا تعبیر خواب بلدن 😢

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزودی باردار میشی به امید خدا

یعنی واقعا ممکنه؟؟😭😭

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
انشاالله خدا زود تر بهت یه بچه میده

خدا از زبونت بشنوه کااااش تعبیرش همین باشه 😭😭😔😢

ان شاءالله به زودی باردار میشی گلم

توروخداااااا😭😭😭😍😍؟

خیر باشه ، تعبیرش خیلی خوبه ، مطمئنی الان باردار نیستی؟

ممنون عزیزم انشاءالله 🙏

نمی‌دونم گلم هنوز موعدم نشده چون اول فروردین پریودشدم فقط چندروزه یبوست ونفخ دارم پهلوی چپم از دیروز درد داره کنار شکمم ولی فکرنکنم چون با ای وی اف نشدم😔😞

2706