2733
2734
عنوان

چند تا خواستگار داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 122 پست

ریا نشه ما دهه شصتیا آمارش از دستمون رفته از بقال و راننده مینی بوس مدرسه و معلم خواستگارمون میشد تا بره بالاتر🤗🤗🤗

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااو از چند سالگی؟

واو؟😁😂😂😂

ذوق کردم فک نمیکردم زیاد حساب بشه😂😂😂

از 15 سالگی

عاشق را برعکس کنی...میشود قشاع...! دهخدا را میشناسی؟! لغت نامه اش را باز کردم... معنی قشاع:دردی ک درمان ندارد...!🙃
2728
ماشاءالله به شما  رکورد زدی

موقع ما انقدر گرونی نبود ازدواجها راحتتر بود خواستگارم زیاد بود دوستی هم نبود 

هر پسری خوشش میاد از دختری تنها راه بدست اوردنش خواستگاری بود 

ماهم شهر کوچیکیم و فامیل حسابی پرجمعیت ..

همه خواستگار درمیومدن و فوری مادروخواهر میفرستادن خونه 

2738

تا ۲۳سالگی ۱۵ تا از این ۱۵ تا ۳تاش پزشک بودن ۳تاشون سالها عاشقم بودن به گفته خودشون و با جواب منفی من داغون شدن به قول خودشون و اطرافیانشون. ..و امااااا من با بدترینشون ازدواج کردم بخاطر عشق و بچه بازی. ...عاشقی دوروزه پشیمونیش همیشه

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
اوه چه زود 😍حتما خیلی خوشکلی 

اونایی که جواب رد میشنون بازم میان هر دفعه میان ی بار حساب میشه؟من یکیش دو سال اومد و رفت

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2706