2041
2042

بله پرداخت درب منزله 

پول رو اول پرداخت میکنید

الحمدلله علی کل حال..چه خوبه که این قدرت رو بهم دادی که واسه تمام احوالم میتونم شکرت کنم    نه فقط شادی هام❤️ خدای بزرگ ممنونتم بابت همه چی.                                                    اگه دوست داشتی  یه صلوات مهمونم کن⁦🥰🥺

من تاحالا پرداخت درب منزل نزدم چون معمولا نگهبان تحویل میگیره بسته من رو. و انگار انقدر آنلاین پرداخت کردم گزینه پرداخت درب منزل برداشته شده از اپ من😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2039

من آنلاین پرداخت کردم زیاد خریدم ازش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

اره

2 تا گرینه داره 

میزنی پرداخت درب منزل 

بعد ک اومد یا کارت بکش یا پول نقد رو بده

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
دیگه خرید نمیکنم ازشون  ۲۵ تومن هزینه ارسال 😑😑😑چه خخخخخبره

دقیقااااااا😟

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

منم چند روز پیش اومدم ماسک موبگیرم دیدم زده ۲۵ خیلی گرونش کرده یهویی

حال دلم اینروزا عجیب خرابه انگار هواش هوای بهاره یوقت گریه میکنه یوقت خندانه 
2051
منم یبار سفارش دادم اولین بارمه امروز قراره بستم برسه 

چون اولین بارت بوده کاش کد تخفیفشو میزدی

۲۵ تخفیفه ۲۵ ام هزینه ارسال ک رایگان میشد 

منم دیشب استفاده کردم

تدریس خصوصی ریاضی باقیمت مناسب حل مساله رفع اشکال 

م عزیزم 25 میست منم دیدم زده 25 ولی وقتی سفارش و اینارو کامل کردم زد 9500

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
1718