2726
عنوان

درد شدید کمر در بارداری😭😭😭😭

173 بازدید | 13 پست

از دیروز سرگیجه گرفتم دیشب تخم مرغ آب پز با نمک خوردم ک اگه فشارم پایینه خوب شم. دیشب رو ک خیلی بد خوابیدم. از صب ی درد بدی پایین کمرم گرفته ول نمیکنه. من کلا از تختم پانشدم. در هر جهتی میخوابم درد دارم. یعنی دارم سقط میکنم؟ اشک چشمام بند نمیره تو خونه هم تنهام 😭

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخه دردت در چه حده؟  چند هفته ای؟ درد طبیعیه ولی خوب اگه انقدری هست نمیتونی تحمل کنی برو ...

7.شیاف پروژسترون هر شب میزاشتم. دردام خیلی کم شده بود الان کمرم بدجور درد میکنه. قسمت لگن. دل درد خفیف هم شدم. یعنی داره سقط میشه؟ 

7

من سر اولیم ۷ هفته بودم

کمر و پهلوم درد گرفته بود. هی میگرفت و ول میکرد.‌مثل شنا انقدر به خودم‌پیچیدم و گفتم حتما یچی هست. 

بعد پاشدم‌لک دیدم

دیگه خونه رو گذاشتم سرم. انقدرگریه کردمممم.

الان ماشالله ۳ سالو نیمشه. 

الان سر دومی دیگه میدونم ۹۹ درصد دردها طبیعیه

7

استراحت کن،زیاد تحرک نداشته باش.کمر درد تو بارداری طبیعیه به شرطی که جزو گروه ریسک دار نباشی.مثلا سابقه سقط داشته باشی.

ایشالا که چیزی نیست،دردکمر و درد پریودی اوایل بارداری خیلی شایع هست،ادم احساس می‌کنه همین الانه که پریود میشه

درد پریودی داری یا لک وخون یا لرز شدید و تهوع شدید؟

تهوع دارم درد شدید کمر. آره انگار میخوام پریود شم. اصلا جرات نمیکنم بشینم میترسم خونریزی کنم تا دیشب لک نداشتم اصلا

من سر اولیم ۷ هفته بودم کمر و پهلوم درد گرفته بود. هی میگرفت و ول میکرد.‌مثل شنا انقدر به خودم‌پیچی ...

توروخدا برای منم دعا کن اشک چشمم بند نمیره خانوادم اینجا نیستن خانواده شوهرمم کرونا دارن نمیتونن بیان. شوهرمم سرکاره تا 7 شب. من تو خونه تنها چیکار کنم

توروخدا برای منم دعا کن اشک چشمم بند نمیره خانوادم اینجا نیستن خانواده شوهرمم کرونا دارن نمیتونن بیا ...

گریه نکن

هیچی نیست

خودتو نگران نکن 

من همش استراحت بودم و قرآن یا کتاب میخوندم.

سر خودتو گرم‌کن

اصلا سریال دانلود کن و ببین.انقدر زمان‌زود میگذره

یهو میبینی دردتم‌قطع شده