2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام. من دیدم، در مورد اینکه چطوره، خیلی بد. صله رحم واجب هست کسی که قطع کنه عمرش کم میشه فقط در موارد استثنائی مجاز هست یعنی موارد شرعی. خانواده خودمون یا خانواده شوهر هم فرقی نمیکنه صله رحم در هر صورت واجب هست.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

من خواهرم ۴ سال با خانواده شوهرش ارتباط نداره و خیلی هم خوشحال ، شوهر گاهی میره سر میزنه میاد‌.

این بین تو باید سیاست داشته باشی حرفی اصلا از خانواده اش نزنی و نپرسی کی رفتی ، چه خبر بود چکار میکنند ، فکر کن مردن

به دلیل بی احترامی اشون میخام دیگه باشون کات کنم قبلا خیلی کوتاه اومدم ویک طرفهاحترام گزاشتم ولی واض ...

خب بکنن از تو چیزی کم نمیشه ک😐😐😐😐

👈کاربر اقا هستم (تاپیکام را زود قفل میکنم😊 )
سلام. من دیدم، در مورد اینکه چطوره، خیلی بد. صله رحم واجب هست کسی که قطع کنه عمرش کم میشه فقط در موا ...

صله رحمی که هر وقت میری اونجا بد برخورد کنند و زندگیتو از هم بخوان بپاشونند واجب نیست ، زندگی آدم مهمتره 

فقط در صورتی معقول هست که قصد آسیب به شما داشته باشن یا بارها بی احترامی و دخالت و توهین کرده باشن و فقط هم اونا مقصر باشن 

در غیر اینصورت خب با پسری ازدواج میکردید که از پرورشگاه باشه خانواده نداشته باشه

پسر خوبه خانواده ش بده ؟!!

2706