2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا کسی خودش نخواد به زور نمیتونین براهش بیارین

ما انسانها خودمون راهمون رو انتخاب می کنیم البته پدرو مادر هم نقش مهمی در این انتخاب دارند

شاید سخت‌گیری‌های بی جای پدرتون باعث این انتخاب‌های بد شده

به نظر من راهکار کمک بهش بردنش پیش یه روانشناس خوبه

به نظرم خواهرت نیاز داره واقعا که یه آدم حرفه‌ای متخصص ریشه‌ای کمکش کنه و مشکلش رو پیدا کنه، به روانکاوی نیاز داره. وگرنه بچه‌ی ۱۵ ساله نیست که بگی با نصیحت و دعوا درست میشه راهش رو بلد نیستیم.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
استارتر جتن خودت متاهلی؟

اره عزیزم

هممون ازدواج کردیم

حتی خواهر برادری ک از خواهرمم کوچکتر هستند

دلم شکست تو عکسامون میبینم همه سر زندگین و خواهرم روز ب روز داره افسرده تر میشه

تا کسی خودش نخواد به زور نمیتونین براهش بیارین ما انسانها خودمون راهمون رو انتخاب می کنیم البته پدر ...

اخه هیچ کدوممون این اشتباهاتو نکردیم

خواهرم اون زمانا میدید ک اشتباهاتش باعث جنگ میشه 

ولی دست بر نداشت 

به نظر من راهکار کمک بهش بردنش پیش یه روانشناس خوبه به نظرم خواهرت نیاز داره واقعا که یه آدم حرفه‌ا ...

هزار بار بهش گفتیم

گفتیم تو ک پول خرج همه چی میکنی

برو پیش ی روانکاو 

ولی گوش نمیده

حاضره پول تو جوب بریزه ولی خرج اینکارا نکنه

به نطر من که ولش کنید دیگه بچه نیست که شما براش کاری کنید سرتون به زندگی خودتون گرم باشه اونم سرش به زندگی خودش وقتی هیچ حرفی رو تو این چند سال گوش نداده از این به بعد هم گوش نمیده

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
به نطر من که ولش کنید دیگه بچه نیست که شما براش کاری کنید سرتون به زندگی خودتون گرم باشه اونم سرش به ...

اخه مگ میشه ادم زندگیه خواهرش براش مهم نباشه 

اینجورم نیست ک بگم دردش تو دلشه

هر وقت میاد خونه غر میزنه

از همه چی شکایت میکنه 

گریه میکنه

حتی ب ما گیر میده

میگه من کار کنم شما سر صاحب دارید 

خون مادرمو تو شیشه کرده

گیر داده ارث پدریمونو بفروشم 

تا توی اونم برینه(خیلی معذرت میخوام)ولی خیلی اعصابم خورده 

نمیدونم چکار کنم 

اخه مگ میشه ادم زندگیه خواهرش براش مهم نباشه  اینجورم نیست ک بگم دردش تو دلشه هر وقت میاد خون ...

میدونم سخته ولی کاری از دستتون برنمیاد مواظب ارث پدری و خونه مادرتون باشید که با نفهمیهاش مادرتون رو آواره نکنه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

من خودم یه خواهر دارم که البته عقلش یکم کمه و پیش خودمه  صد بار بهش میگم انقدر با هر مردی شماره رد و بدل نکن 

تو خیابون پارک هر جایی یکی بهش نگاه کنه نمیدونم چجوری شماره اش رو هم میگیره و تماس تو واتساپ شروع میشه ولی حرفام توگوشش نمیره  

خواهر تو هم یکی مثل خواهر خودمه فقط اعصاب خرد کنن 

من خودم یه خواهر دارم که البته عقلش یکم کمه و پیش خودمه  صد بار بهش میگم انقدر با هر مردی شماره ...

از من اینجور نیس با هر کسی دوست بشه

البته از بعد ازدواجی ک دوشت اینجور شد

ولی تا قبل ازدواجو تا قبل اون 6 سال با هر کسی دوست میشد

مشکل اینه ک خواهرم اصلا حرف زدن بلد نیس 

نمیدونه چیو کجا بگه 

چجور با ی مرد یا زن 

دوستش یا همکارش

حتی با خانوادشم نمیتونه خوب رفتار کنه

میدونم سخته ولی کاری از دستتون برنمیاد مواظب ارث پدری و خونه مادرتون باشید که با نفهمیهاش مادرتون رو ...

ب مادرم میگه تو باید سهمتو بدی ب من 😢حالا ما ک نمیزاریم بده

تو رو خدا دعا کنید خواهرم رفتارشو درست کنه و عقلش سر جاش بیاد

2706