2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم.ففط معجزه میتونم درستش کنه😢😢

دوستم ای وی اف کرد دخترش ۸ سالشه 

همسر منم خیلی فاصله نداشت دیگه نمیدونم بچه دار بشم یا نه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728
ممنونم.ففط معجزه میتونم درستش کنه😢😢

ببین .دوسته من من در مورد اینا نمیدونم .ولی شاید بیای تو کانالم حالت خوب شع .و بتونی خاسته تو جذب کنی ..لینک کانالم تو تاپیک هام هست .

این نیز بگزرد 
دوستم ای وی اف کرد دخترش ۸ سالشه  همسر منم خیلی فاصله نداشت دیگه نمیدونم بچه دار بشم یا نه

عزیزم میشه بگید مطمئنید ک اسپرم نداشت بعد با نمونه برداری از بیضه اسپرم برداشتن؟

عزیزم میشه بگید مطمئنید ک اسپرم نداشت بعد با نمونه برداری از بیضه اسپرم برداشتن؟

اره مطمینم از بیضه هاش برداشتن صد دفعه گفته صفره چون ۸ سال پیش با بار دوم باردارشد الانم به اصرار دیگران دوباره رفت برای بار دوم گرفت ولی سقط شد ولی پشتکار خوبی داره مطمینم دوباره میره تا بچه دومشم بیاره

اره مطمینم از بیضه هاش برداشتن صد دفعه گفته صفره چون ۸ سال پیش با بار دوم باردارشد الانم به اصرار دی ...

الهی خدا اجرت بده .دلمو شاد کردی.ببخشید دکترا نگفته بودن دلیل آزو اسپرمیش چیه .انسدادی بود یا هورمونی یا شیمی درمانی یا اریون تو بچگی یا ژنتیک

الهی خدا اجرت بده .دلمو شاد کردی.ببخشید دکترا نگفته بودن دلیل آزو اسپرمیش چیه .انسدادی بود یا هورمون ...

نه عزیزم دیگه وارد جزییات نشد هیچ وقت همیشه میگفت صفره